OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

7 nowych cudów Polski w Galerii Ostrovia

Hubert Błaszczyk | 24.08.2013
7 nowych cudów Polski w Galerii Ostrovia

Od 24 do 30 sierpnia w Galerii Ostrovia prezentowana będzie wystawa fotograficzna National Geographic Traveler 7 nowych cudów Polski. Pokazuje ona najpiękniejsze miejsca w Polsce wybrane przez czytelników w poprzednich edycjach konkursu oraz te, które walczą o miano tegorocznego nowego cudu Polski

 

Wystawa przedstawia 14 dotychczasowych cudów Polski oraz niektórych tegorocznych nominowanych m.in. najpiękniejsze zakątki województwa Warmińsko-mazurskiego – Piramidę w Rapie, Wzgórze Katedralne we Fromborku oraz Puszczę Piską, a także propozycje nowych cudów z województwa dolnośląskiego – Jaskinię Niedźwiedzią, Gotycki Most w Kłodzku oraz Dolinę Baryczy.

 

Docenionym w ubiegłych latach 14 cudom zrobiono zdjęcia, które zostały wykonane przez fotografików stale publikujących w National Geographic Traveler, a wysoką jakość wydruku zapewniła firma Epson.

 

 

Po odwiedzinach Krakowa i Lubina, zawita w Ostrowie Wielkopolskim gdzie w dniach 24 – 30 sierpnia będzie gościła w Galerii Ostrovia. W następnej kolejności wystawa zagości w:


Iławie – 1 – 7 września, Galeria Jeziorak,
Warszawie – 14 – 20 września, Centrum handlowe Wola Park,
Płocku – 22 – 28 września, Galeria Wisła.

 

Na zakończenie wystawa zostanie zaprezentowana podczas targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu w dniach 17 – 19 października.

 

Wystawa towarzyszy plebiscytowi 7 nowych cudów Polski. Informacje o plebiscycie można znaleźć na łamach sierpniowego wydania miesięcznika „National Geographic Polska” i „National Geographic Traveler”, a także na stronie internetowej plebiscytu: www.7cudow.national-geographic.pl, na której dostępny jest też regulamin oraz pełna lista kandydatur wraz z kodami nagród.

 

 

Nad przygotowaniem nominacji czuwali patroni merytoryczni – Polska Organizacja Turystyczna i Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, która podpowiedziała nam, które obszary Natura 2000 najbardziej zasługują na nominację w kategorii specjalnej.

 

Partnerem akcji jest japońska marka Suzuki - producent samochodów stworzonych z myślą o pasjonatach aktywnego wypoczynku oraz producent opon Bridgestone.

 

Patronami medialnymi konkursu jest TVP1, radio Złote Przeboje oraz Onet.pl

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę