OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Sprzęt na Stadion Miejski

Sprzęt na Stadion Miejski

Hubert Błaszczyk | 24.08.2013

Kabiny dla zawodników, służb medycznych i sędziego technicznego, deska ortopedyczna, nosze składane - to tylko niektóre z elementów wyposażenia Stadionu Miejskiego, jakie zakupiono ze środków z budżetu miasta. Obiekt został wyposażony także w niezbędne oznakowane sektorów, rzędów trybuny głównej oraz regulaminy i tablice informacyjne.

 

Sprzęt, jaki został zakupiony na stadion to, m.in. w stabilizator głowy do desek ortopedycznych, tunel teleskopowy dla zawodników i sędziów zabezpieczający wyjście na murawę oraz elektroniczna tablica zmian zawodników DELTA F 2002. Środki, jaki na ten cel przeznaczono z budżetu miasta, to 45 tysięcy złotych.

 

Sprzęt zakupiono w związku z koniecznością dostosowania Stadionu Miejskiego do wymogów licencyjnych w piłkarskiej II lidze Towarzystwa Sportowego Ostrovia 1909. Aby spełnić wymogli do rozgrywek w II lidze konieczna jest także przebudowa sektora dla gości.

 

- Pieniądze na szybkie, niezbędne zakupy tj. na elementy wyposażenia stadionu przeznaczyliśmy już po czerwcowe j sesji Rady Miejskiej. Teraz - uchwałą Rady Miejskiej- zostaną zabezpieczone środki na kolejne zadania, m.in. na projekt techniczny przebudowy sektora dla gości - mówi Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

 

 

 

W budżecie miasta na wykonanie koncepcji przebudowy stadionu oraz projektu technicznego dla gości zarezerwowano kwotę ponad 61 tysięcy. To koszt samego projekt.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę