OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Oferta MDK na koniec wakacji

Oferta MDK na koniec wakacji

Hubert Błaszczyk | 24.08.2013

W poniedziałek ruszyła druga tura ferii letnich w Młodzieżowym Domu Kultury. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji placówka przy ul. Gimnazjalnej ma ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży.

 

Tradycyjnie w wakacje Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim zapewnia dzieciom i młodzieży atrakcyjne spędzenie czasu wolnego. Pierwsza tura wakacji w placówce przy ulicy Gimnazjalnej odbyła się już w lipcu. W miniony poniedziałek natomiast, 19 sierpnia 2013, ruszyła druga tura wakacyjnych zajęć, które potrwają do 30 sierpnia.

 

W tym czasie najmłodsi mieszkańcy powiatu ostrowskiego będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Od środy, 21 sierpnia do piątku 23 sierpnia można uczestniczyć w zajęciach komputerowych oraz pograć w tenisa stołowego. Te pierwsze zajęcia będą trwać w godzinach: od 8:00 do 9.30, a drugie – od 8.45 do 10.45. W drugim tygodniu ferii, czyli w dniach od 26 do 30 sierpnia – chętni nadal będą mogli grać w tenisa stołowego i korzystać z zajęć komputerowych, a ponadto uczestniczyć w zajęciach plastycznych oraz grach i zabawach teatralnych. Warsztaty plastyczne oraz teatralne, które rozpoczną się we wtorek, 27 sierpnia będą realizowane w godzinach: od 10:00 do godz. 13:00.

 

Warto dodać, że w ramach zajęć przygotowanych przez MDK codziennie od poniedziałku do piątku odbywają się lekcje pływania na basenie – są one jednak skierowane do dzieci, które już się zapisały.

 

Wszystkie zajęcia w MDK są dla uczestników bezpłatne (tak samo jak zajęcia w ciągu roku szkolnego). Przypomnijmy też, że chętni nadal mogą się zapisywać na wybrane zajęcia w MDK, które startują już we wrześniu.

 

Pełen harmonogram zajęć znajduje się na stronie Młodzieżowego Domu Kultury: http://www.mdkostrow.pl/

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę