OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Działania "Alkohol i narkotyki"

Działania "Alkohol i narkotyki"

Hubert Błaszczyk | 24.08.2013

 W dniu wczorajszym policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej Policji przeprowadzili działania „Alkohol i Narkotyki", których celem było eliminowanie zjawiska kierowania pojazdami w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środków odurzających. Działania te są jednymi z wielu prowadzonych w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przeprowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z naszych dróg kierujących, którzy znajdują się pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

 

W działaniach wzięło udział 8 patroli „drogówki", które dokonywały kontroli kierujących na terenie całego powiatu ostrowskiego.

 

W trakcie przeprowadzonych działań dokonano łącznie 304 kontroli kierujących pojazdami. Ujawniono dwóch kierujących, którzy prowadzili samochód w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano dwa uprawnienia do kierowania, cztery dowody rejestracyjne pojazdów, nałożono 59 mandatów karnych oraz sporządzono jeden wniosek o ukaranie do Sądu.

 

Nikogo nie trzeba przekonywać, że nietrzeźwi użytkownicy dróg stanowią zagrożenie nie tylko dla swojego bezpieczeństwa ale również innych użytkowników dróg, w tym również pieszych. Obowiązkiem Policji jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i dlatego podobne działania będą nadal cyklicznie przeprowadzane.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę