OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zasilili szeregi Policji

Hubert Błaszczyk | 24.08.2013
Zasilili szeregi Policji

Pięcioro nowo przyjętych policjantów otrzymało wczoraj rozkazy personalne z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniewa Raczaka o mianowaniu na funkcjonariusza Policji.

 

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniew Raczak spotkał się z nowo przyjętymi policjantami. W trakcie spotkania Komendant uroczyście wręczył wszystkim rozkazy personalne, na mocy których stali się oni pełnoprawnymi funkcjonariuszami Policji.

 

Pan Komendant przybliżył świeżo upieczonym policjantom zasady pracy w tej ważnej formacji, a także oczekiwania, jakie ma wobec nich społeczeństwo na rzecz którego będą oni pełnić służbę.

 

Czerech nowych policjantów i jedna policjantka w przyszłym tygodniu pojadą na uroczyste ślubowanie, które odbędzie się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Następnie czeka ich sześciomiesięczne przeszkolenie podstawowe, w trakcie którego nabędą oni wiedzę zawodową, odbędą szkolenia i treningi strzeleckie i sprawnościowe. Po szkoleniu czeka ich adaptacja zawodowa, po której na stałe zasilą już szeregi ostrowskich policjantów, wspólnie z którymi stać będą na straży bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta i powiatu.

 

Ostrowska Komenda liczy obecnie 297 policjantów. Na kandydatów czeka jeszcze 17 wakatów, które niebawem również będą sukcesywnie zasilane.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę