OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Niefortunne podanie Michalskiego odebrało punkt Ostrovii 1909

Dawid Bilski | 22.08.2013
Niefortunne podanie Michalskiego odebrało punkt Ostrovii 1909
fot. ostrowwlkp.info

Fatalny błąd Damiana Michalskiego kosztował Ostrovię 1909 porażkę w wyjazdowym spotkaniu IV kolejki II ligi z Rozwojem Katowice.


Z przebiegu środowego spotkania biało-czerwoni zasługiwali chociaż jednego punktu. Przez długi czas bowiem na remis się zanosiło. Można powiedzieć, że był to wyrównany pojedynek. Pierwsza część przyniosła więcej okazji ostrowskiej drużynie - na bramkę Rozwoju strzelali między innymi Krzysztof Gościniak i Maciej Kowalski-Haberek. Po zmianie stron śmielej atakowali gospodarze, ale ich strzały były niecelne. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Fatalny błąd na własnej połowie popełnił Damian Michalski. Gracz Ostrovii 1909 niefortunnie zagrał piłkę wprost pod nogi Sebastiana Gielzy. Napastnik katowickiej drużyny takiego prezentu nie zmarnował i pewnie pokonał Dominika Sadowskiego. To wydarzenie miało miejsce w 90 minucie i dało wygraną Rozwojowi 1:0.


Piłkarze ostrowskiego zespołu długo nie mogli uwierzyć w to co się stało na boisku w Katowicach. Muszą o tym szybko zapomnieć i jak najlepiej przygotować się do kolejnego meczu. Ten już w niedzielę o godzinie 16 na Stadionie Miejskim z bardzo mocną drużyną Chrobrego Głogów.


Wracając jeszcze do środowego spotkania to był on debiutem w ostrowskiej drużynie na drugoligowych boiskach dla kilku zawodników: powracającego do bramki Dominika Sadowskiego oraz dwójki młodzieżowców: Macieja Kowalskiego-Haberka i Grzegorza Wachowiaka.


Po 4 rozegranych kolejkach Ostrovia 1909 ma na swoim koncie 4 punkty i zajmuje 13 miejsce w tabeli.


Rozwój Katowice - Ostrovia 1909 Ostrów 1:0 (0:0)

Bramka:

1:0 Sebastian Gielza (90')

Ostrovia 1909: Sadowski - Krawczyk, Reyer, Cyfert, Błaszczyk (53' Wiącek), Wrzesiński (63' Szepeta), Kowalski-Haberek, Molka, Skrobacz (75' Wachowiak), Gościniak, Kempiński (74' Michalski).

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę