OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Pobili w trójkę

Pobili w trójkę

Hubert Błaszczyk | 15.08.2013

Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili trzech sprawców pobicia mężczyzny, do którego doszło 2 sierpnia bieżącego roku w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Całej trójce grozi kara do 3 lat więzienia.

 

W piątek 2 sierpnia bieżącego roku 38-letni ostrowianin wraz z kolegą około godziny 3:00 nad ranem przechodził przez Plac 23 Stycznia, kiedy został zaczepiony przez nieznanego mu młodego mężczyznę. Pomiędzy 38-latkiem a młodym agresywnym mężczyzną doszło do wymiany zdań, a chwilę później napastnik wrócił z dwoma swoimi kompanami, i wspólnie, we trójkę zaczęli bić pokrzywdzonego. Bili go nawet wtedy, gdy ten przewrócił się i leżał na ziemi. Interwencja nadbiegających mężczyzn spłoszyła napastników, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Pobity mężczyzna z obrażeniami twarzy trafił do szpitala.

 

Kiedy w środę, 7 sierpnia zawiadomił o pobiciu Policję, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego jeszcze w tym samym dniu ustalili jednego ze sprawców. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Podejrzewany o pobicie trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tym czasie funkcjonariusze ustalali kolejnych współsprawców czynu. W piątek, 9 sierpnia zatrzymano kolejnego agresora - 28-letniego ostrowianina, trzeci z nich, 21-letni mieszkaniec naszego miasta również w piątek sam zgłosił się do ostrowskiej komendy. Podejrzewani mężczyźni w rozmowie z policjantami przyznali się do pobicia 38-latka.

 

Prowadzący czynności funkcjonariusze na podstawie ustalonych okoliczności zdarzenia postawili całej trójce zarzuty dokonania pobicia. Za przestępstwo to młodzi mężczyźni wspólnie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę