OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..
Targowisko przy Witosa zyskuje
fot. Biuro Prasowe UM

Targowisko przy Witosa zyskuje

redakcja | 02.04.2012

Wielu wystawiających się i jeszcze więcej kupujących – tak w soboty wygląda targowisko miejskie przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim. Targ na Witosa odwiedza kilka tysięcy osób. Rośnie także liczba stałych rezerwacji dla handlowców.


Od stycznia 2012 r. zwiększyła się liczba wykupionych rezerwacji miejsc handlowych aż o 134 % (dane na podstawie 4 sobót tzn. do 24 marca).


- Analogicznie w 2011 r. był to wzrost sprzedaży rezerwacji o 58%. Porównując liczbę rezerwowanych miejsc- marzec 2011 do marzec 2012 nastąpił wzrost sprzedaży rezerwacji o 62,5%. Do handlowania na targowisku przy ul. Witosa zachęcamy od ponad trzech lat. Mam nadzieję, że teraz widać tę naszą promocyjną pracę, że do tego miejsca przekonują się i handlowcy i przede wszystkim kupujący. Mimo powiększonego i utwardzonego parkingu w słoneczną sobotę trudno znaleźć miejsce do zaparkowania – mówi Piotr Maraszek, prezes spółki Targowiska Miejskie SA w Ostrowie Wielkopolskim.


Zwiększająca się liczba handlujących wpłynęła również na wzrost poboru opłaty targowej styczeń/marzec br. o 115%. W porównaniu do analogicznego okresu 2011 r. nastąpił z tego tytułu wzrost o 65,5 % w 2012 roku.


- Zgodnie z zamierzeniami i planem inwestycji na 2012 rok utwardziliśmy kolejny odcinek drogi wewnętrznej i uruchomiony został kolejny wyjazd z targowiska przy Państwowej Inspekcji Pracy. To bardzo usprawni wyjazd z targowiska. Zamiast w ulicę Witosa, auta powinny kierować się w ulicę Grabowską – dodaje P.Maraszek.


Dodatkowo w soboty na targowisko przy ul. Witosa delegowanych jest 1-2 pracowników, których zadaniem jest ustawianie parkowanych pojazdów. W soboty na targowisko przy ul. Witosa odwiedza nawet do 10 tys. osób.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości     Wyświetleń: 13 124 (7 992 unikatowych)
Zobacz również
Komentarze   0
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Błysk-Service, Usługi Sprzątające ul. Leśna 11, 63-400 Ostrów Wlkp / Wysocko Wielkie
Kashmir SPA ul. Topolowa 54, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Sensual Studio ul. Kaliska 56, 63-400 Ostrów Wielkopolski
INSEKTserwis P.U.H. Mateusz Jura ul. Chłopickiego 31, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Taxi LIDER ul. Batorego, 63-400 Ostrów Wielkopolski


+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Ekstra Zespół Muzyczny 18-maj   (do końca 18 godz.)
Księgowa/Księgowy, biuro rachunkowe 20-maj   (do końca 2 dni)


+ Dodaj za darmo ogłoszenie