OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Tragedia nad wodą

Hubert Błaszczyk | 06.08.2013
Tragedia nad wodą

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Karski w powiecie ostrowskim. Podczas kąpieli w zbiorniku wodnym po starej żwirowni, utonął 19 latek. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


W minioną sobotę około godziny 17:00 dyżurny ostrowskiej komendy Policji otrzymał informację, że w miejscowości Karski, w zbiorniku wodnym na terenie byłego wyrobiska żwiru, utonął 19 letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latek kąpał się wraz ze swoim 17-letnim bratem i 24-letnim kolegą. W pewnym momencie chłopak zasygnalizował, że coś złego z nim się dzieje i zniknął pod wodą. Kolega próbował dopłynąć w to miejsce i ratować 19-latka, lecz jego wysiłki nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.


Zbiornik wodny w kilku miejscach osiągać może nawet do 9 metrów głębokości, dlatego też na miejsce wezwano specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego Państwowej Straży Pożarnej z Konina. Niestety nurkom nie udało się odnaleźć ciała. W poniedziałek do akcji włączyła się grupa płetwonurków PSP z Wrocławia. Ostatecznie odnaleziono ciało chłopaka, które decyzją prokuratora zabezpieczono do sekcji.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę