OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Szczypiorniści trenują pod wodzą nowego trenera

Dawid Bilski | 05.08.2013
Szczypiorniści trenują pod wodzą nowego trenera
fot. ostrowwlkp.info
Witold Rojek przejął Ostrovię

Na niewiele ponad miesiąc przed startem sezonu 2013/2014 przygotowania do walki na pierwszoligowych parkietach piłki ręcznej rozpoczął zespół KPR Ostrovia Ostrów. 


W letniej przerwie w ostrowskim klubie doszło zmiany szkoleniowca. Z tej funkcji zrezygnował Filip Orleański, a jego miejsce zajął Witold Rojek. 


Doświadczony szkoleniowie pierwszy trening poprowadził w poniedziałek na orliku przy ulicy Kantaka. Na zajęciach pojawiło się 21 zawodników. Połowę tego towarzystwa stanowiła uzdolniona młodzież, która ostatnio grała u trenerów Pawła Ruska i Rafała Stempniaka.


Jeśli chodzi o nowe twarze to do Ostrovii szykują się powroty Mateusza Jedwabnego i Arkadiusza Galewskiego. Z ostrowskim klubem rozstali się natomiast Krzysztof Martyński, Andrzej Wasilek i Jakub Tomczak.


Pierwszy trening miał charakter organizacyjny. Następnie zawodników podzielono na dwie grupy i grali w koszykówkę i piłkę nożną. Zajęcia z typowo przez nich uprawianą dyscypliną sportu rozpoczną się od wtorku. Biało-czerwoni będą trenowali 5 dni w tygodniu w hali przy ulicy Krotoszyńskiej. Około 20 sierpnia Witold Rojek planuje rozegranie pierwszy gier kontrolnych. Na razie przeciwnicy nie zostali jeszcze ustaleni.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę