OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Wypoczynek zakończony w policyjnym areszcie

Wypoczynek zakończony w policyjnym areszcie

Hubert Błaszczyk | 02.08.2013

Mieszkańcy jednej z ulic w Antoninie, ujęli dwóch pijanych mężczyzn, którzy jeżdżąc samochodem, najpierw wjechali w budynek garażu, a następnie potrącili kobietę. Mężczyźni zostali zatrzymani przez wezwanych na miejsce policjantów i trafili do aresztu, gdzie trzeźwieli.


Zatrzymani mężczyźni przebywali w miniony poniedziałek nad jeziorem na terenie ośrodka wypoczynkowego w Antoninie. Jak się okazuje, pojęcie wypoczynku jest bardzo różnie rozumiane, a przybrana przez nich forma jego spędzania, zakończyła się w policyjnym areszcie. Mężczyźni najpierw spożywali alkohol, a następnie postanowili urządzić sobie przejażdżkę ulicami Antonina. Daleko nie udało im się zajechać, albowiem zasiadający za kierownicą seata ibizy 17-letni kaliszanin, cofając pojazd uderzył w budynek garażowy.

 

Wyczynami młodego kierowcy zainteresowali się pobliscy mieszkańcy. Wtedy też za kierownicą zasiadł drugi z mężczyzn, 19-letni mieszkaniec Kalisza, ale i on nie miał „szczęścia" wycofując seata. Tym razem skutki mogły okazać się o wiele poważniejsze, gdyż chłopak potrącił 53-letnią kobietę. Została ona zabrana do szpitala, lecz szczęśliwie obrażenia okazały się niegroźne. Dalszą jazdę uniemożliwili już mieszkańcy, wzywając policję.

 

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u 17-latka ponad 1,2 promila alkoholu, a u jego 19-letniego kolegi ponad 0.7 promila. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie i każdy z nich odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do kolizji drogowej. Grozi im do 2 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę