OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kradł w Ostrowie, sprzedawał w Kaliszu

Hubert Błaszczyk | 01.08.2013
Kradł w Ostrowie, sprzedawał w Kaliszu

11 zarzutów kradzieży, usłyszał 29-letni mężczyzna, którego zatrzymali ostrowscy kryminalni. Złodziej działał na terenie Ostrowa Wielkopolskiego od kwietnia tego roku, a kradzione rzeczy sprzedawał na targu w Kaliszu. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.


Zatrzymany mężczyzna jest mieszkańcem Kalisza, a do Ostrowa Wielkopolskiego przyjeżdżał na „gościnne występy". Początkowo kradł w sklepach drobne rzeczy jak spodnie, koszulki i bluzy. W końcu postanowił, że jego łupem będą wartościowe rowery.

 

Od czerwca tego roku ostrowska policja otrzymywała zgłoszenia o kradzieżach rowerów, których wartość sięgała nawet ponad 2 tysiące złotych. Złodziej działał na terenie całego miasta i pozostawał nieuchwytny. Nad sprawą cały czas pracowali policjanci z wydziału kryminalnego. Zebrane przez nich informacje i dowody pozwoliły ostatecznie na zatrzymanie 29-letniego kaliszanina.

 

Mężczyźnie przedstawiono w sumie 11 zarzutów dotyczących kradzieży. Sześć z nich z uwagi na wartość skradzionego mienia, to czyny przestępcze. 29-latek przyznał się do popełnienia wszystkich zarzucanych mu czynów, a skradzione mienie sprzedawał na targowisku w Kaliszu. Mężczyzna był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę