OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Druga odsłona letnich półkolonii

Druga odsłona letnich półkolonii

Hubert Błaszczyk | 31.07.2013

Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi” zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat na atrakcyjne półkolonie, które będą się odbywały od 19-go do 23-go sierpnia w godz. 10:00-14:00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie. Karty zgłoszeniowe można odbierać w sekretariacie placówki.

 

„Radośni gracze” pod takim hasłem od 19-go do 23-go sierpnia w godz. 10:00-14:00 będą odbywały się letnie półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Codzienne spotkania organizowane przez Stowarzyszenie„Ludzie dla ludzi” będą miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie. W ciągu pięciu dni organizatorzy zapewniają wiele ciekawych zajęć oraz wspaniałą zabawę.

 

 

 

Warsztaty realizować będzie wykwalifikowana, doświadczona w pracy z najmłodszymi kadra. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach plastycznych i sportowych, interaktywnych zajęciach komputerowych, turnieju gier planszowych oraz zabawach na świeżym powietrzu. W ramach półkolonii dzieci spędzą jeden dzień w kinie. Taka forma wypoczynku ma pozwolić uczestnikom kreatywnie i twórczo spędzić ich czas wolny, a także nauczyć pracy w zespole.

 

Dzieci każdego dnia otrzymają napój, owoc i słodką niespodziankę. Każdy uczestnik półkolonii otrzyma na własność grę planszową. Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Projekt jest finansowany przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski.

 

Karty na półkolonie można odbierać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie w godzinach od 8.00 do 15.00. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę