OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Razowce w 21 cafe & restaurant

Razowce w 21 cafe & restaurant

artykuł sponsorowany | 29.07.2013

Wielokrotnie udowodniono, że jedzenie pełnoziarnistych produktów korzystnie wpływa na pracę serca, pomaga pozbyć się złego cholesterolu, prowadzi też do redukcji groźnego dla zdrowia tłuszczu trzewnego.


Makaron razowy produkowany jest z mąki z pełnego przemiału i jest to jego główna zaleta. Doskonale wiemy, że im produkt bardziej przetworzony, tym mniejsze wartości odżywcze posiada i tym mniej ma nam do zaoferowania. Sięgając po makaron razowy, sięgamy po zdrowie w najsmaczniejszej formie. Odpowiednio przygotowany i podany makaron pełnoziarnisty, to nie tylko bogactwo składników odżywczych, to także zrównoważona i wysokoenergetyczna dieta. Produkty razowe trawimy dłużej co sprawia, że przyswajalność cennych składników żywienia wzrasta i wydłuża się czas w jakim czujemy się najedzeni - nie musimy zatem podjadać. Nie czujemy się także senni i ociężali tuż po posiłku – trawienie zachodzi stopniowo i nie doświadczamy nagłego spadku aktywności.


Posiłek bazujący na makaronie pełnoziarnistym to źródło błonnika, kwasu foliowego – niezwykle polecanego np. kobietom w ciąży, niacyny i cynku wpływających na stan skóry, a także żelaza, fosforu i magnezu. To prawdziwa kopalnia substancji odżywczych bez wagowych konsekwencji. Makaron z takiej mąki ma większe wartości odżywcze niż makaron z mąki białej, dodatkowo sprawia że poziom cukru we krwi wzrasta znacznie wolniej.


W naszym letnim menu razowym znalazły się takie dania jak:

- Sphagetti z borowikami, szparagami i polędwicą
- Sphagetti z krewetkami, cukinią, marchwią i chilli
- Sphagetti z warzywami, fetą i oliwkami


Spróbujcie naszych razowych rarytasów i zyskajcie zdrowie oraz energię na długie dni, wieczory i wszystkie letnie aktywności.


więcej na www.no21.pl

Kategoria: Polecane
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę