OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

W Ostrovii 1909 przed startem w II lidze wydatków nie brakuje

Dawid Bilski | 23.07.2013
W Ostrovii 1909 przed startem w II lidze wydatków nie brakuje
fot. ostrowwlkp.info

Towarzystwo Piłkarskie Ostrovia 1909 Ostrów przygotowuje się do inauguracyjnego pojedynku w rozgrywkach II ligi grupy zachodniej z Bytovią Bytów. Ten już w najbliższą sobotę.


Pełne ręce pracy mają włodarze ostrowskiego klubu, którzy muszą spełnić wszystkie wymagania narzucone przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz dograć wszystkie szczegóły pozyskania nowych zawodników. Wszystko to wiąże się z dużymi kosztami. Opłata za 1 przeprowadzony transfer wynosi 4 tysiące złotych. Zanosi się, że do Ostrovii 1909 może trafić około 6-7 nowych piłkarzy. W tym gronie są Błażej Cyfert, Łukasz Wiącek, Robert Skrobacz, Jan Zając czy Bartosz Pawłowski.


To nie wszystkie koszty. Jeszcze przed startem rundy jesiennej ostrowski klub winien na konto PZPN wpłacić 13,5 tysiąca złotych jako zabezpieczenie na poczet opłat sędziowskich oraz 5 tysięcy złotych na poczet opłat za żółte kartki. Łącznie więc na samym wstępie sezonu Ostrovia 1909 wydać będzie musiała około 50 tysięcy złotych!


Jeśli chodzi o przygotowania piłkarzy do rundy jesiennej są one w ostatniej fazie. Biało-czerwoni rozegrali kilka spotkań kontrolnych. W ostatnim, w minioną niedzielę zremisowali z Fogo Luboń 2:2 po trafieniach Tomasza Kempińskiego i Marka Szymanowskiego. Gra tego dnia wyglądała nie najlepiej, ale piłkarze zapowiadają, że na inaugurację sezonu spiszą się dużo lepiej.


Kibice odliczają już upływające godziny do pierwszego spotkania z Bytovią Bytów, które już w sobotę o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim. Rywal w poprzednich rozgrywkach uplasował się na trzeciej pozycji. Również teraz ma wysokie aspiracje, o czym świadczy 13 przeprowadzonych transferów w okresie letnim. Ostrovia 1909 na inaugurację ma więc trudne zadanie.


Ostrowski klub w czwartek i piątek w godzinach od 17 do 19 będzie prowadził przedsprzedaż biletów w kasie przy trybunie głównej Stadionu Miejskiego. W dniu meczu kasa czynna będzie od godziny 14.00. Wejściówki dostępne w cenie 10 i 5 złotych.


Prawdopodobna kadra Ostrovii 1909:


BRAMKARZE:
Dominik Sadowski, Bartosz Pawłowski


OBROŃCY:
Damian Czech, Dariusz Reyer, Kamil Krawczyk, Błażej Cyfert, Filip Grzegorowski, Jan Zając, Łukasz Wiącek, Grzegorz Wachowiak


POMOCNICY:
Krzysztof Molka, Daniel Kaczmarek, Damian Izydorski, Marek Szymanowski, Krzysztof Gościniak, Michał Majer, Jakub Borowczyk, Bartosz Szepeta


NAPASTNICY
Maciej Stawiński, Tomasz Kempiński, Damian Michalski, Robert Skrobacz


Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę