OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Udany rewanż - Dart Ostrów
fot. Dart Ostrów
OstroW tarczę

Udany rewanż - Dart Ostrów

redakcja | 01.04.2012

Pierwszy z serii turniejów Dart Ostrów „OstroW tarczę” rozegrany został w minioną sobotę. Gospodarzem rozgrywek był pub „Sprint Pizza” mieszczący się na ulicy Limanowskiego. Po raz pierwszy w historii ostrowscy darterzy rywalizowali przy pomocy lotek z metalowymi grotami (końcówki lotek) rzucając w sizalowe tarcze.

W finale spotkali się Marcin Kmiecik oraz Damian Nowicki. Taki sam był skład finału poprzedniego turnieju rozgrywanego w formule SOFT (plastikowe końcówki lotek). Wówczas zwyciężył ten pierwszy. Tym razem gładko, 3-0, wygrał Damian Nowicki, przez co stał się pierwszym w historii Ostrowa triumfatorem turnieju rozgrywanego na tarczach sizalowych. Najwyższym wynikiem uzyskanym w trzech rzutach (162 pkt) popisał się Mateusz Szczepaniak, a najszybciej, bo 21 lotką, lega udało się zamknąć Arturowi Kołacińskiemu oraz Damianowi Nowickiemu.

Kolejny turniej rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 7 kwietnia, o godzinie 17.00. Jego gospodarzem będzie Sports Pub „Seven”.
– W „Seven” gramy lotkami z plastikowymi końcówkami na tarczach elektronicznych. W „Sprint Pizza” rzucamy w tarcze sizalowe lotkami o metalowych końcówkach
– tłumaczy Artur Kołaciński, organizator turniejów. Wystarczy zaopatrzyć się w lotki i wymieniać końcówki potrzebne do rozegrania konkretnego turnieju. Zakup najprostszych lotek, to wydatek rzędu 35 złotych. Każdego miesiąca rozgrywane są w Ostrowie dwa turnieje darta. Sezon wieńczą grudniowe rozgrywki o mistrzostwo Ostrowa.

Artur Kołaciński, organizator turniejów
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę