OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Pruślin na sportowo

Pruślin na sportowo

Hubert Błaszczyk | 15.07.2013

12 lipca 2013 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbył się I Osiedlowy Turniej Badmintona o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego, zorganizowany przez Radę Osiedla Nr 5 „PRUŚLIN”.


Mieszkańcy osiedla Pruślin, pod czujnym okiem Pana Adama Grzesiaka, Prezesa Zarządu Ostrowskiego Towarzystwa Badmintona – Lotka w Ostrowie Wielkopolskim, walczyli o najwyższe trofeum. Rywalizacja uczestników turnieju odbyła się w czterech kategoriach, a do najlepszych trafiły puchary, ufundowane przez Jarosława Lisieckiego Przewodniczącego Rady Miejskiej, które wręczył Andrzej Kornaszewski radny, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu.

 

Rozgrywki sportowe, odbywały się na czterech kortach, natomiast na dodatkowym piątym korcie, gry w badmintona próbowały osoby początkujące.

 


Na zakończenie imprezy, Przewodnicząca Rady Osiedla Nr 5 „PRUŚLIN” Aleksandra Zuchowska, dziękując mieszkańcom za liczny udział podkreśliła, że Rada Osiedla chce również dbać o rozwój sportu i rekreacji wśród mieszkańców osiedla i promuje różne formy aktywności mieszkańców. Nie kryjąc zadowolenia z udanego przebiegu imprezy, zaprosiła uczestników do wspólnego zdjęcia

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę