OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

OKM najlepszy na swoim torze. Miśkowiak i Jamroży też walczyli

Dawid Bilski | 14.07.2013
OKM najlepszy na swoim torze. Miśkowiak i Jamroży też walczyli
fot. Michał Moch

Ostrowski Klub Motocrossowy w pełni wykorzystał atut własnego toru podczas VI rundy Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie rozegranej w niedzielę na obiekcie przy ulicy Osiedlowej.


25 zawodników OKM-u do dorobku klubowego wywalczyło 1382 punkty. Ostrowski klub nadal zachowuje 6 miejsce w klasyfikacji generalnej.


W niedzielę najlepiej z gospodarzy spisali się Katarzyna Śron i Kamil Nowakowski, którzy zasłużenie wygrali w swoich klasach. Na drugim stopniu podium stanęła Sandra Śron.


W gronie startujących dostrzec można było dobrze znaną dwójkę żużlowców: Roberta Miśkowiaka i Ronniego Jamrożego. Rawiczanie pojawili się w Ostrowie wykorzystując przerwę w lidze. Obaj podkreślali, że nie liczy się dla nich wynik sportowy - na te zawody przyjechali się dobrze pobawić, zrelaksować. Na co dzień nie mają okazji do jazdy na motocrossie i start w takiej imprezie był dla nich dużym wysiłkiem co było widać w parku maszyn.


Podsumowując była to kolejna z rzędu impreza wzorowo przeprowadzona przez Ostrowski Klub Motocyklowy na czele z prezesem Sławomirem Śronem. Na szczęście dopisała pogoda, a licznie na torze zgromadzili się kibice.


II runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w MotocrossieII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w MotocrossieII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w MotocrossieII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w MotocrossieII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w MotocrossieII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w MotocrossieII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie
fot. Michał MochII runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie   (Liczba zdjęć: 46)


WYNIKI ZAWODNIKÓW OKM-u:


MX KOBIET

1 miejsce Katarzyna Śron, 2 miejsce Sandra Śron, 5 miejsce Ewa Kowalewska


MX2C

1 miejsce Kamil Nowakowski, 4 miejsce Paweł Szkopek, 11 miejsce Dawid Obiegło, 14 miejsce Jakub Leja, 18 miejsce Zbigniew Kowalewski, 22 miejsce Sebastian Zieliński, 29 miejsce Jakub Krampilc, 30 miejsce Damian SpodziejaMX Quad Open

8 miejsce Konrad Kubera, 9 miejsce Krzysztof Jeż, 10 miejsce Adam Krawczyk, 11 miejsce Tomasz Fryga, 12 miejsce Wojciech Biernaczyk, 16 miejsce Piotr Gruszczyński


MX Masters

9 miejsce Hieronim Dopierała, 10 miejsce Jarosław Dobras,


MX85

5 miejsce Maciej Wasiewicz, 6 miejsce Oskar Woźniak, 10 miejsce Dawid Molski, 12 miejsce Tomasz Matuszak


MX2 Junior

16 miejsce Krystian Konefał

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę