OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kolejne ruchy transferowe Stali Ostrów

Patryk Pankowiak | 26.06.2013
Kolejne ruchy transferowe Stali Ostrów
fot. Wojciech Tarchalski
Marcin Dymała

Dwójkę kolejnych graczy zdecydowali się zakontraktować działacze I-ligowej Stali Ostrów. Żółto-niebieskie barwy w przyszłym sezonie reprezentować będą Robert Kolka oraz doświadczony, 34-letni Tomasz Andrzejewski.


Potwierdziły się również wcześniejsze doniesienia na temat przyszłości byłego reprezentanta Polski oraz kapitana Stali. W tym przypadku plotki okazały się prawdziwe, bowiem Wojciech Szawarski faktycznie w nadchodzących rozgrywkach nie będzie już biegał po parkiecie hali przy ulicy Kusocińskiego. Ostrowski I-ligowiec zrezygnował również z usług Marcina Kałowskiego, sympatycznego Jakuba Dryjańskiego i Karola Dębskiego.


Niedawno informowaliśmy, że pierwszą nową twarzą w Stalówce jest Tomasz Smorawiński. W tym momencie wiemy już o wiele więcej. Kolejnymi graczami, którzy po raz pierwszy zaprezentują się w żółto-niebieskich strojach BM Slam są podkoszowy Tomasz Andrzejewski oraz rozgrywający Robert Kolka.


Mierzący blisko 205 centymetrów wzrostu, dobrze zbudowany 34-letni wychowanek Anwilu Włocławek ma okazać się przydatnym wzmocnieniem pod tablicami, a urodzony w 1993 roku utalentowany obwodowy ma odnaleźć wspólny język z trenerem Krzysztofem Szablowskim i na parkiecie spełniać jego założenia.


W szeregach Stali brakuje z pewnością jeszcze zawodnika, który byłby w stanie indywidualnymi akcjami odmienić losy zaciętego spotkania i pełnić rolę charyzmatycznego kapitana, która przypisana była dotąd "Szawarowi". Poza zasięgiem ostrowskiego zarządu znalazł się już podobno Mateusz Bierwagen, który najprawdopodobniej na kolejny rok pozostanie w Bydgoszczy.


Pod znakiem zapytania stoi jeszcze transfer Filipa Matczaka, który niedawno rozgrywał świetne spotkania w reprezentacji narodowej do lat 20. Świeżo upieczony mistrz Polski wciąż nie wie jednak, gdzie zakotwiczy w przyszłym sezonie.

Kategoria: SportKoszykówka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę