OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Odbić punkty w Lublinie

Hubert Błaszczyk | 18.06.2013
Odbić punkty w Lublinie
fot. Wojciech Tarchalski
Michał Widera (pierwszy z lewej)

Niedzielna porażka z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk postawiła w trudnej sytuacji zawodników ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia. Podopieczni Michała Widery spadli z trzeciej na piątą pozycję i na chwilę obecną są poza fazą play-off. Ostrowianie w najbliższą sobotę rozegrają zaległy mecz trzeciej kolejki w Lublinie, który może okazać się kluczowy dla końcowego kształtu tabeli.


Jak więc do tego ważnego pojedynku będą przygotowywać się biało-czerwoni? - W czwartek dwóch naszych zawodników jedzie na półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Z juniorami będziemy na pewno pracować. Pojedziemy na obcy tor i będzie to raczej Wrocław – mówi trener Ostrovii, Michał Widera.


Lubelski tor często przygotowywany jest niezbyt regulaminowo. Ostrowianie postanowili więc wystąpić o wyznaczenie komisarza toru na mecz z Koziołkami. - Do Lublina bierzemy komisarza toru. Specjalnie wykupiliśmy ostatnio relację z zawodów i widać było ten tor. Była to rzeź niewiniątek. Nie chcemy powtórzyć błędów, na pewno będziemy przygotowani. Niedzielną lekcję odrobimy z nawiązką – dodaje Widera.


W tym sezonie ostrowscy zawodnicy prezentują iście kameleonową formę. Widera może więc mieć nie lada problem, żeby wybrać optymalny skład. - To jest zadanie trenera, żeby wyciągać z takich sytuacji wnioski i wystawić taki skład, by odbić punkty – kończy szkoleniowiec ostrowian.
 

ŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże Gdańsk
fot. Jakub JaneckiŻKS Ostrovia - Wybrzeże Gdańsk   (Liczba zdjęć: 36)
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę