OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Peter Karlsson: Przyjezdni wygrywali notorycznie starty

Hubert Błaszczyk | 17.06.2013
Peter Karlsson: Przyjezdni wygrywali notorycznie starty
fot. Wojciech Tarchalski
Peter Karlsson tym razem nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Peter Karlsson był najskuteczniejszym zawodnikiem ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia w przegranym spotkaniu z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Szwed zdobył 10 punktów, ale ze swojej postawy nie może być zadowolony. Doświadczony Skandynaw przegrywał starty, a na dystansie nie potrafił mijać umiejętnie jeżdżących rywali.


Ostrowski zespół w spotkaniu z Wybrzeżem nie był drużyną. Kilka dobrych wyścigów zanotował Nicklas Porsing, w drugiej fazie obudził się Adam Skórnicki i Peter Karlsson, brakowało jednak na torze drużyny, do czego przychylił się doświadczony Szwed. – Tak jak powiedziałeś, musimy zdobywać więcej punktów – to jest proste. Gdańsk był od nas lepszy, więc wygrał. Nie wiem w zasadzie, co powiedzieć. Przyjezdni wygrywali notorycznie starty i byli na czele, nam ciężko było się przedzierać przez dobrze parowo jeżdżących zawodników Wybrzeża.


Tak jak w poprzednich spotkaniach, zawodnicy Ostrovii mieli podczas meczu duże wahania formy. Karlsson miał słabą pierwszą część zawodów, przebudził się natomiast w drugiej. Co było tego powodem? – Nie wiem. Tak naprawdę druga część zawodów też nie była dobra w moim wykonaniu. Ostatni wyścig pojechałem tak jak chcę, ale nie byłem w stanie przedrzeć się na prowadzenie po słabszych startach we wcześniejszych biegach. Byłem szybki, ale zawsze natrafiałem na szprycę prowadzącego zawodnika.


Awans do pierwszej czwórki po niedzielnej przegranej nieznacznie się oddalił. Karlsson i koledzy z drużyny nadal będą walczyć, ale osiągnięcie celu wcale nie musi być łatwe. - Będzie ciężko. Pierwsza liga w tym sezonie jest trudna – każdy może wygrać z każdym. Mamy teraz dwa wyjazdowe spotkania i musimy tam zdobyć jakieś punkty.

ŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże GdańskŻKS Ostrovia - Wybrzeże Gdańsk
fot. Jakub JaneckiŻKS Ostrovia - Wybrzeże Gdańsk   (Liczba zdjęć: 36)
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
Dołącz do dyskusji na FORUM: Ostrovia - Wybrzeże   182
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę