OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrovia 1909 pokonuje wicelidera po świetnym widowisku
fot. Dawid Bilski

Ostrovia 1909 pokonuje wicelidera po świetnym widowisku

Hubert Błaszczyk | 01.04.2012

Bardzo dobre spotkanie mogli obejrzeć kibice zgromadzeni w niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Liderująca Ostrovia pokonała wicelidera, Płomień Koźminiec 2:1. To jednak goście jako pierwsi pokonali Dawida Nowaka.


Od pierwszych minut stroną przeważającą byli ostrowianie. Nie przełożyło się to na strzelone bramki. W 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym bramkę zdobył Daniel Kaczmarek. Gospodarze odrobić straty mogli jeszcze w pierwszej połowie, ale ofensywni zawodnicy Ostrovii grzeszyli nieskutecznością.


Licznie zgromadzonych ostrowskich kibiców w 56 minucie ucieszył Tomasz Kempiński, który udanie główkował po wrzutce Marka Szymanowskiego. Sześć minut później fani zgromadzeni na Stadionie Miejskim ponownie mieli powody do radości. Najlepszy strzelec Ostrovii przelobował bezradnego golkipera gości.


Gospodarze niedzielnego pojedynku mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie rezultatu, ale ponownie zabrakło do szczęścia zabrakło przysłowiowej kropki nad i. Warto dodać, że obie ekipy kończyły spotkanie w dziesiątkę. Od 70 minuty osłabiony był Płomyk, natomiast w barwach Ostrovii niebywałym wyczynem popisał się Damian Wnuk. Zawodnik wprowadzony w 83 minucie nie dotrwał do końca meczu, gdyż zarobił dwa żółte kartoniki.


Ostrovia 1909 - Płomyk Koźminiec 2:1 (0:1)

0:1 - Daniel Kaczmarek (15')

1:1 - Tomasz Kempiński (56')

2:1 - Tomasz Kempiński (65')


Ostrovia: Nowak - Reyer, Świtała, Majusiak, Szymczak, Czech, Wojciechowski (88' Szczepański), Molka, Szymanowski (75' Dąbrowski), Gościniak (83' Wnuk), Kempiński.
 

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę