OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Peter Karlsson: Daugavpils to dobry zespół
fot. ostrowwlkp.info
Peter Karlsson

Peter Karlsson: Daugavpils to dobry zespół

Hubert Błaszczyk | 03.06.2013

To nie był dobry mecz Petera Karlssona. Szwed w spotkaniu z Lokomotivem Daugavpils wywalczył siedem oczek, co jest jego najsłabszym wynikiem w tym sezonie. W trakcie spotkania PK-ej miał jednak sporo problemów sprzętowych.


- W pierwszym wyścigu zdefektowałem. Musimy rozebrać motocykl i sprawdzić, co tak naprawdę było tego przyczyną. Myślę, że ostatni bieg z Kylmakorpim był dobry. Goniłem go przez cztery okrążenia, ale nie udało się go wyprzedzić. To było ciężkie spotkanie. Daugavpils to naprawdę dobry zespół. Lokomotiv był w stanie pokonać Orła na ich domowym torze, co pokazało, że to silna drużyna, dlatego musimy cieszyć się ze zwycięstwa – mówił Karlsson.


W trakcie spotkania wydawało się, że ostrowski tor kryję sporo niespodzianek. Karlsson twierdzi jednak, iż nawierzchnia została przygotowana w dobry sposób.


- Tor był bardzo dobry. W porównaniu z tym, co zobaczyłem tu trzy dni temu, to nawierzchnia była przygotowana naprawdę fantastycznie i możemy być tylko zadowoleni, że ścigaliśmy się na takim torze.
 

W następnej kolejce Ostrovia zmierzy się w Łodzi z Orłem. Łodzianie przegrali w piątek z Lokomotivem Daugavpils i w ich szeregi wkradło się wiele nerwowości. Szwed mówi, że ostrowianie pojadą na kolejny mecz bez presji.


- Myślę, że Lokomotiv pokazał, że można wygrać w Łodzi. My również pokazaliśmy, że potrafimy jechać na wyjeździe w Rawiczu, gdzie wygraliśmy dość wysoko. Presja nie będzie na nas, ale na zawodnikach Orła, co może być naszym dodatkowym handicapem. My przyjedziemy odjechać dobry mecz i postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby wygrać.
 

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę