OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Sportowy weekend w Ostrowie
fot. ostrowwlkp.info

Sportowy weekend w Ostrowie

Dawid Bilski | 01.06.2013

Zapraszamy na imprezy sportowe, które wydarzą się w pierwszy weekend czerwca. Tym razem dominował będzie speedrower.


W sobotę na godzinę 14 zaplanowano Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Centralnego Juniorów. W tych zawodach Wiraż Ostrów reprezentować będą: .Kamil Tuczyński, Piotr Kupczyk, Bartosz Grabowski, Artur Reszelewski, Konrad Pietrzak i Krzysztof Urban. Po zawodach drużynowych i indywidualnych młodzi ostrowianie pojadą jeszcze Ligę Okręgową z ZKS Zielona Góra.


W niedzielę trudna przeprawa czeka ostrowian w lidze. Rywalem podopiecznych Andrzeja Latuska będzie niepokonany dotąd TSŻ Pekum Toruń. Początek o godzinie 14.


W niedzielę w Ostrowie pojawi się Otylia Jędrzejczak, utytułowana pływaczka. Będzie obserwowała zmagania młodych jej następców podczas zawodów o "Szpadę Muszkietera". Ta impreza rozpocznie się o godzinie 10 na pływalni Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Poznańskiej.


Za kilka godzin okaże się, czy do skutku dojdzie przełożony z czwartku na niedzielę mecz żużlowców ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia z Lokomotivem Daugavpils. Uzależniony jest on od półfinału IMEJ w Pile. Jeśli te się odbędą w niedzielę mecz ligowy w Ostrowie zaplanowano na godzinę 16.


Także o 16 w niedzielę swój pojedynek w IV lidze rozegrają piłkarze Centry. Pojedynek z KKS-em Kalisz odbędzie się jednak bez udziału publiczności.

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę