OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
 Centrum Handlowe Muszkieterów

Centrum Handlowe Muszkieterów

Patryk Pankowiak | 30.05.2013

Trwają intensywne przygotowania do budowy Centrum Handlowego Muszkieterów w Ostrowie Wielkopolskim. Przy ul. Poznańskiej powstaną dwa duże sklepy marek Intemarche i Bricomarche, a pozostałe miejsca zajmą placówki co najmniej kilkunastu marek.


Centrum Muszkieterów ma być pierwszym obiektem handlowym w takiej skali budowanym przez sieci Intemarche i Bricomarche. Jego głównymi punktami mają być duże sklepy tych marek ( 2,5 tys. m2 i 4,5 m2).


W środku powstanie galeria handlowa przeznaczona na sklepy czołowych marek odzieżowych, obuwniczych, punkty usługowe itp. Będzie także stacja paliw, myjnia samochodowa.


-Na razie jesteśmy w fazie projektowania przyszłego obiektu. Porządkujemy teren przy ul. Poznańskiej ,żeby było tam ładniej i bezpiecznie. Nie chcemy powielać oferty innych działających sklepów czy galerii, więc wynajęliśmy specjalistyczną firmę, która dla nas zajmuje się komercjalizacją obiektu - mówi Marek Feruga, szef grupy kapitałowej Muszkieterów na Polskę.


Muszkieterowie nie przewidują w swoich planach osobnego, specjalnego offsetu dla miasta, jednak nie znaczy to, że nie będą uczestniczyć w jego życiu.


-Najlepszym offsetem dla Ostrowa jesteśmy my sami. Od lat tu mieszkamy i tu inwestujemy, dając pracę i płacąc podatki i, co więcej, nie zamierzamy stąd nigdzie się wynosić. Mamy zasadę, że raz kupiona ziemia zostaje w posiadaniu grupy Muszkieterów, więc na pewno nie budujemy obiektu na sprzedaż, tylko chcemy tu dobrze prowadzić handel, z korzyścią dla ostrowian - dodaje M. Feruga.


Centrum Handlowe Muszkieterów ma kosztować nieco ponad 100 mln zł. Galeria ma powstać do końca 2015 roku.Na podstawie "Gazety Ostrowskiej".

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę