OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Zawidzki przegrał bez wsparcia ostrowian
fot. ostrowwlkp.info

Zawidzki przegrał bez wsparcia ostrowian

Dawid Bilski | 25.05.2013

Trybuny hali przy Kusocińskiego, gdzie w sobotni wieczór odbywała się sobotnia Gala Sztuk Walk A1-PRO świeciły pustkami.Organizatorzy liczyli, że po udanej gali w lutym ostrowianie ponownie tłumnie pojawią się na drugiej, podobnej imprezie.


Słono się jednak przeliczyli. Z pewnością głównym powodem takiego stanu była liczba uczestników gali wywodzących się z Ostrowa. Więcej można było zaobserwować gości z Kalisza, czy nawet z Jarocina na czele z jego burmistrzem, Stanisławem Martuzalskim.


W sobotni wieczór honory gospodarza pełnił tylko Rafał Zawidzki, który w zmierzył się w walce wieczoru z Adamem Oknińskim z Kielc w MMA. Rywal od początku zdominował pojedynek sprowadzając ostrowianina do parteru i mocno obijając go po głowie. Po pierwszej rundzie lekarz nie pozwolił Zawidzkiemu na kontynowanie walki, któremu kręciło się w głowie. Trudno też było o okrzyki wsparcia z trybun dla niego w trudnej sytuacji.


Na pierwszej rundzie zakończył się także pojedynek w boksie tajskim pomiędzy Filipem Kulawińskim z Kalisza i Przemysławem Zygmuntowiczem. Ten pierwszy nie dał szans przeciwnikowi.


W sobotni wieczór walczono także w K1. Tutaj zaprezentowały się również panie. Weronika Petrikova ze Słowacji na punkty po 3 rundach pokonała Marzenę Wojas z Niepołomic. Swoje umiejętności w ringu zaprezentowały również dzieci. W trakcie przerw miały miejsce występy skrzypaczek z Electrica Duo, a gościem specjalnym gali był Jan Błachowicz, zawodnik KSW

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę