OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Karty zostały odkryte
Pierwsze spotkanie Ligi Letniej odbędzie się 1 czerwca

Karty zostały odkryte

Patryk Pankowiak | 25.05.2013

Do inauguracyjnego spotkania X edycji ostrowskiej Ligi Letniej z każdym kolejnym dniem coraz bliżej. Na blisko tydzień przed tym wydarzeniem doszło do spotkania, w którym między innymi rozlosowane zostały poszczególne grupy oraz pary pucharowe.


Można rzec, że już wszystko stało się jasne. 20 drużyn - podzielonych na dwie grupy: niebieską i zieloną - rywalizować będą między sobą, a najlepsi wywalczą awans do kolejnego etapu letnich rozgrywek. Gościem specjalnym piątkowego spotkania był kapitan lokalnego zespołu BM Slam Stali oraz dawny reprezentant kraju - Wojciech Szawarski.


To właśnie on podzielił zespoły z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic na wspomniane wyżej zestawy. Statystycznie patrząc, o mniejszym szczęściu mogą mówić uczestnicy grupy niebieskiej, w której znajdują się choćby tak solidne drużyny, jak BBS, ZBW, MVP's czy Los Kabinos.


-Do naszej grupy trafiły mocne zespoły, z czego osobiście bardzo się cieszę, ponieważ nie będzie łatwych meczów i w każdym z nich trzeba będzie zostawić serce na boisku. Nasz teren będzie dla wielu z pewnością nową areną letnich zmagań, lecz nie można go określać mianem "twierdzy". Tanio skóry na pewno jednak nie sprzedamy - mówi przed inauguracją sezonu Bartosz Perz, vice kapitan nowej drużyny z Przygodzic.


Oprócz Szerszonów, swoje spotkania poza granicami Ostrowa Wielkopolskiego rozgrywać będzie również zespół Vatos Locos.


-Obie grupy są silnie obsadzone, praktycznie w każdej kolejce będzie mogli zobaczyć szlagierowy pojedynek. Cieszę się, że na losowaniu stawiła się zdecydowana większość ekip. Omówione zostały podstawowe kwestie organizacyjne oraz nowości dotyczące życia ligowego. BBS? Zostaliśmy wrzuceni do niezłego kotła z ZBW, MVP's NR, LK i VLR więc będzie ciężko, ale postaramy się zostawić po sobie dobre wrażenie - dodaje na koniec organizator ligi - Tomasz Stańkiewicz.


Grupa niebieska:
Dzika Bomba
Szerszony
West Coast team
Sprint Pizza
Łyse Konie
Vatos Locos Radłów
Los Kabinos
BBS
MVP's Nasz Rynek
ZBW


Grupa zielona:
G-Unit
Miami
Seattle SuperSonics
Penguins
Gąsiory Marakesh
Limana&Trampki
Władcy Obręczy
Monster
Czarnuchy
Cleveland

Kategoria: SportKoszykówka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę