OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Z Przedpełskim na Daugavpils

Z Przedpełskim na Daugavpils

Hubert Błaszczyk | 25.05.2013

Działacze ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia robią wszystko, by na koniec sezonu zająć jak najlepszą pozycję, dlatego też najprawdopodobniej w czwartkowym spotkaniu z Lokomotivem Daugavpils w składzie ostrowian pojawi się jako gość Paweł Przedpełski. Wszystko po to, aby odrobić 18-punktową stratę z meczu na Łotwie.


Przedpełski jest w tym sezonie podstawowym juniorem Unibaxu Toruń. Wystąpił jak do tej pory we wszystkich pojedynkach lidera ENEA Ekstraligi, wygrywając walkę o drugie miejsce juniorskie z Kamilem Pulczyńskim. W czwartek podopieczny Sławomira Kryjoma ma wolny termin, dlatego też włodarze Ostrovii rozpoczęli starania, by sprowadzić Przedpełskiego na bardzo ważny mecz do Ostrowa Wielkopolskiego. 18-latek dostał zielone światło na start od Kryjoma, który w poprzednim sezonie był kilkakrotnie kierownikiem biało-czerwonych.


Zmianie uległa też godzina rozpoczęcia czwartkowego pojedynku. Pierwotnie mecz z Lokomotivem miał rozpocząć się o 16:00. Start spotkania przełożono na 18:00, ponieważ wcześniej do Ostrowa Wielkopolskiego nie może dotrzeć Peter Karlsson.
 

Źródło: wlkp24.info
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę