OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku
fot. Michał Moch
Jarmark Wielkanocny 01.04

Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku

redakcja | 01.04.2012

Niedziela, 1 kwietnia godzina 10.00 w Ostrowie silny wiatr, śnieg i temperatura 0 stopni... Takie warunki pogodowe mogły doprowadzić do odwołania zaplanowanego Jarmarku Wielkanocnego na Rynku w Centrum Ostrowa. Na szczęście około południa pogoda poprawiła się - przynajmniej nie padał już śnieg. Niestety silny wiatr i niska temperatura nie zachęcała do przybycia na Rynek. Mimo to pojawiły się rodziny z dziećmi, młodzież i starsze pokolenie.
 

Przed ratuszem ustawiono scenę a na niej publiczność zabawiał Kabaret BZIK-SHOW. Około godziny 15.00 odbyło się szukanie koszyków wielkanocnych ze słodkościami schowanych na Rynku, na koniec konkurs rodzinny.


Największą popularnością cieszyło się stanowisko firmy Lazur, która na miejscu gotowała swoje sery i częstowała nimi obecnych mieszkańców.


Pomysł organizowania atrakcji rozrywkowych w Centrum Ostrowa został odebrany przez przybyłych mieszkańców pozytywnie. Zabrakło przede wszystkim lepszej pogody. To jednak pierwsza z planowanego cyklu imprez, dlatego na podsumowanie przedsięwzięcia rewitalizacji centrum zainicjowanego przez ostrowskich przedsiębiorców przyjdzie jeszcze czas.

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę