OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Sportowy weekend w Ostrowie
fot. ostrowwlkp.info

Sportowy weekend w Ostrowie

Dawid Bilski | 23.05.2013

Bardzo urozmaicony jeśli chodzi o dyscypliny sportowe będzie najbliższy weekend w naszym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!


Wydarzeniem numer 1  będą organizowane przez Ostrowskie Towarzystwo Badmintona Lotka Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Badmintonie. Rozpoczęcie zmagań w piątek o godzinie 10. Gry eliminacyjne odbywały się będą również w sobotę, a w niedzielę zaplanowano pojedynki o medale. Impreza rozgrywana jest w hali przy ulicy Wrocławskiej. Gospodarze w tej imprezie mają swoich trzech przedstawicieli: Maję Grzesiak, Dawid Płokarza (singiel i mikst) oraz Michała Zuchowskiego (debel).


W sobotę o godzinie 17 na boisku Stadionu Miejskiego kolejny pojedynek w trzeciej lidze rozegrają piłkarze Ostrovii 1909. Rywalem biało-czerwonych będzie Notecianka Pakość. Natomiast w niedzielę o godzinie 11 piłkarki ostrowskiego klubu zagrają ze Spartą Konin, liderem III ligi grupy konińskiej. Ponadto na swoim boisku w niedzielę o godzinie 11 z Białym Orłem Koźmin zagrają futboliści Centry.


Na aktywne spędzenie sobotniego popołudnia zaprasza Klub Sportowy Maraton Ostrów. O godzinie 16 w Parku 3 maja rozpocznie się bieg w ramach akcji "Polska Biega 2013". Każdy będzie mógł przebiec wybrany dystans - od 1200 metrów do 6 kilometrów (od 1 do 5 okrążeń) i otrzyma pamiątkowy dyplom.


W sobotni wieczór natomiast duże emocje związane sportami walki szykują się w hali przy ulicy Kusocińskiego. O godzinie 18 rozpocznie się Gala A1-PRO. Uczestnicy będą rywalizowali w K1, MMA oraz Boksie Tajskim. Gospodarzy reprezentowali będą Patryk Synoradzki i Rafał Zawidzki.


W niedzielę wyjazdowy mecz z Kolejarzem Rawag Rawicz czeka żużlowców ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia. Początek derbów Wielkopolski o godzinie 15.


Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę