OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Pomóż wygrać pół miliona złotych dla Ostrowa Wielkopolskiego!

Pomóż wygrać pół miliona złotych dla Ostrowa Wielkopolskiego!

redakcja | 15.05.2013

Do soboty 18 maja 2013 roku można głosować na Ostrów Wielkopolski w konkursie "Milka. Moje miasto się przytula". W plebiscycie Polacy po raz pierwszy będą mogli wybrać najmilsze miasto w Polsce. Jego wynik zależy od postawy mieszkańców miast, ich relacji z innymi, otwartości i życzliwości.

- Nagrodą jest promocja o wartości pół miliona złotych na antenie mediów ogólnopolskich - podkreśla Prezydent Jarosław Urbaniak.


To wspólna akcja RMF FM, RMF MAXXX, TVN z marką Milka. Tytuł akcji: „Milka. Moje miasto się przytula”.


- Nagrodą dla zwycięzcy, najmilszego miasta w Polsce, jest promocja miasta w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych. Materiały poświęcone najmilszemu miastu w Polsce znajdą się w ogólnopolskiej telewizji, radiu, prasie oraz w Internecie i na reklamie zewnętrznej. Warto poświęcić kilka minut dziennie i skorzystać z poczty, listy mailingowej czy profilu na FB i wysyłać zaproszenia do znajomych. Ostrowscy internauci pokazali nie raz, że potrafią w takich akcjach czynnie uczestniczyć - udało się wyklikać plac zabaw od Nivea, a zdjęcie statku na Piaskach wykonane w ramach akcji "Polska nocą" zdobyło najwięcej "lajków" w konkursie Wirtualnej Polski. Dlatego zachęcam do głosowania na Ostrów Wielkopolski - mówi czynnie zapraszający do akcji na swoim profilu Facebookowym Prezydent Jarosław Urbaniak.


Pierwszy etap zakończy się 18 maja 2013 r. i wyłoni trzy miasta, które przejdą do finału akcji. To one będą walczyć w kolejnych tygodniach o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.


Organizatorzy akcji „Milka. Moje miasto się przytula” szukają najmilszego miasta w Polsce. Najmilszego, czyli takiego, w którym mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. A w dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie.


Szanowny Internaci / mieszkańcy:


- Oddajcie swój głos za pomocą wirtualnych przytuleń wysyłanych przez www.fioletowastrona.pl oraz aplikację na Facebooku (Facebook.com/Milka). Im więcej wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.
- Powiadomcie swoich znajomych o akcji „Milka. Moje miasto się przytula”, aby i oni mogli zaangażować się we wspieranie naszego miasta (mail, Facebook);
- Udostępnijcie informacje o akcji poprzez swoje profile w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Blip etc.);
- Możecie zwiększyć szanse na wygraną swojego miasta, biorąc udział w konkursach radiowych na antenie RMF FM;


Więcej informacji na stronie http://www.fioletowastrona.pl


Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę