OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Big Cyc na majostaszkach
Big Cyc na majostaszkach

Big Cyc na majostaszkach

Patryk Pankowiak | 13.05.2013

Zespół Big Cyc dał urodzinowy koncert z okazji 25-lecia istnienia grupy. Impreza odbyła się w niedzielę, 12 maja 2013 roku.


Ostrów Wielkopolski to świetna miejscówka - chwalił miejscowe otoczenie Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc podczas koncertu na tegorocznych majostaszkach. W tym czasie tłumy ostrowian bawiły się w Parku Miejskim, a ze swojego występu zadowolenie byli również muzycy. -Gram w domu i czuję się tutaj wyśmienicie - podkreślał w niedzielę uradowany Skiba.


- Big Cyc to ostrowski zespół, który w 90. procentach składa się z ostrowian, a ci, którzy z Ostrowa nie są, chcieliby się tu przeprowadzić - mówił ze sceny Krzysztof Skiba.


Niedzielny koncert otworzył Prezydent Jarosław Urbaniak, który na pamiątkę wydarzenia wręczył muzykom replikę starej fotografii ze zbiorów Muzeum Miasta jednego z ostrowskich zespołów.


Z dużej sceny popłynęły m.in. dźwięki takich przebojów jak "Makumba" czy "Rudy się żeni", muzycy nie zapomnieli też o swych starych fanach, dla których zaśpiewali "Berlin Zachodni" oraz "Balladę o smutnym skinie". Był też utwór z najnowszej płyty. Koncert zakończyły bisy.


- Wydaliśmy nową płytę "Big Cyc wiecznie żywy". To już 17 krążek w dorobku zespołu. Dziś zagramy dla was nowy numer z tej płyty pod nazwą "Słoiki", po raz pierwszy w historii wykonywany na żywo przed publicznością - powiedział Krzysztof Skiba


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę