OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Artur Czaja: To było małe zagapienie
fot. Wojciech Tarchalski

Artur Czaja: To było małe zagapienie

Hubert Błaszczyk | 28.04.2013

Artur Czaja był jednym z ojców zwycięstwa ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia w meczu z Orłem Łódź. Junior występujący jako gość w ostrowskich barwach wywalczył siedem punktów i jeden bonus. Bez pomocy tego utalentowanego zawodnika gospodarzom ciężko byłoby sięgnąć po końcowe zwycięstwo.


- Zawsze można pojechać lepiej. Chciałem wygrać jeszcze czternasty bieg, ale miałem dużą przerwę od swojego ostatniego występu. Przez to straciłem kontakt z tym torem i nie wiedziałem, co zrobić. Najważniejsze jednak, że w tych trzech biegach było nieźle – komentował po meczu Czaja.


Czaja jeszcze w piątek miał nadzieję na występ w barwach Włókniarza Częstochowa. Z Lwem na piersi nie mogli jednak pojechać z różnych względów Emil Sajfutdinow i Michael Jepsen Jensen, przez co młodzieżowiec nie pasował do zespołu pod względem KSM-u.


- Dopiero wczoraj dowiedziałem się, że pojadę tutaj w Ostrowie. Jeszcze w piątek myślałem, że wszystko będzie po staremu i pojadę w barwach Włókniarza. Kiedy dowiedziałem się, że nie pojadę, to zadzwoniłem do Ostrowa, a prezes zgodził się, żebym pojechał, za co chcę mu podziękować.


Pomimo braku jakiegokolwiek treningu Czaja był od razu spasowany z torem i w pierwszej części zawodów był niemal nieuchwytny.


- Z torem byłem w miarę dobrze spasowany, bo jechałem tutaj niedawno z Włókniarzem sparing. Tam tak naprawdę dopasowałem silniki do tego toru i w tym meczu startowałem na tych samych silnikach, co w sparingu.


Przed rozpoczęciem dwunastego wyścigu na tor zamiast Damiana Michalskiego wyjechał Artur Czaja. Jeżdżący gościnnie w barwach Ostrovii zawodnik był nieuprawniony do startu w tym biegu. Co tak naprawdę się stało, że wyjechał na tor? - Nic się tak naprawdę nie stało, to takie małe zagapienie się.


Start Czai w barwach Ostrovii był jak na razie pierwszym i ostatnim. - Myślę, że to była jednorazowa sytuacja. W Częstochowie poukładało się to trochę nieszczęśliwie i nie pasowałem do drużyny KSM-em.
 

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę