OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrovia traci do lidera, a Centra jest liderem!
fot. ostrowwlkp.info

Ostrovia traci do lidera, a Centra jest liderem!

Dawid Bilski | 21.04.2013

W sobotę ostrowskie zespoły piłkarskie wybiegły na zielone murawy. Na Stadionie Miejskim rozegrany został pojedynek na szczycie III ligi.


Druga w tabeli Ostrovia 1909 zmierzyła się z liderem - Wdą Świecie. W tym spotkaniu około 500 widzów było świadkami 2 bramek. Już w pierwszej akcji prowadzenia dla biało-czerwonych uzyskał Bartosz Szepeta. Nowy nabytek Ostrovii wykończył indywidualną akcję strzałem, futbolówka wpadła do bramki Wdy po rykoszecie jednego z obrońców myląc golkipera gości.


Na odpowiedź lidera nie musieliśmy długo czekać. W 3 minucie Dominika Sadowskiego z rzutu wolnego pokonał Ihor Vons. 20 minut później plac gry z powodu złamania V kości śródstopia opuścił Daniel Kaczmarek. Ostrovia 1909 ostatni kwadrans sobotniego meczu grała w osłabieniu brakiem jednego zawodnika. Drugą żółtą kartkę tego dnia ujrzał Damian Michalski. Arbiter w obu przypadkach ukarał go za próbę wymuszenia faulu. W tym drugim przypadku mocno się pomylił. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.


Dwie bramki padły w meczu z udziałem Centry Ostrów w ramach wyjazdowego pojedynku z Obrą Kościan. Wynik spotkania rozstrzygnął się po zmianie stron. W 55 minucie za faul podyktowany na Szymonie Strączkowskim rzut karny celnie wykonał Tomasz Adamiak. Natomiast w 88 minucie zwycięstwo dobrze grających podopiecznych Marka Wojtasiaka przypieczętował Krzysztof Matuszak. Wcześniej temu zawodnikowi brakło szczęścia - w pierwszej części meczu po uderzeniu z rzutu wolnego trafił w słupek bramki rywali. Centra zwyciężyła w Kościanie 2:0.

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę