OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Podział punktów na trudnym terenie
fot. Wojtek Tarchalski
Mateusz Stupiński

Podział punktów na trudnym terenie

Patryk Pankowiak | 21.04.2013

KPR Ostrovia po ostatniej porażce na własnym parkiecie wybrała się do Radomia, gdzie czekała ich konfrontacja z czwartym zespołem I-ligi grupy B.


Podopieczni Filipa Orleańskiego w pierwszej połowie spisywali się minimalnie lepiej, ale oba zespoły miały problemy ze zdobywaniem bramek. Prawdziwe emocje zaczęły się dopiero w drugiej części sobotniego spotkania. Miejscowi wrzucili wyższy bieg i odskoczyli od szczypiornistów z Ostrowa na różnicę kilku bramek. Kiedy wydawało się, że jest już po wszystkim, goście postawili wszystko na jedną kartę i wzięli się za odrabianie strat.


Można by rzecz, że była to pogoń doskonała, bo po bramce Piotra Bielca Ostrovia wyszła na prowadzenie 25:24, ale chwilę później do wyrównania doprowadził jeden z piłkarzy ręcznych Akademików. Szansy na zwycięstwo nie wykorzystał w ostatnich sekundach jeszcze Jakub Tomczak, który oddał niecelny rzut z bardzo trudnej pozycji. 26-latek w całym spotkaniu trafiał do bramki rywali trzykrotnie. Najlepszym strzelcem Klubu Piłki Ręcznej z Ostrowa Wielkopolskiego okazał się tym razem Mateusz Stupiński, który zapisał na swoim koncie 5 celnych rzutów.


Ostrovia po tym spotkaniu może więc dopisać do swojego dorobku jedno "oczko" i nadal utrzymuje się na 7. pozycji w I-ligowym gronie grupy B. Tyle samo punktów ma jednak ósme - KSSPR Końskie.


AZS UT-H Radom - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 25:25 (9:10)

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę