OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Wszyscy Śpiewamy na Rockowo

Wszyscy Śpiewamy na Rockowo

redakcja | 17.04.2013

Już po raz 26 odbył się "Międzynarodowy Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo". Gwiazdą festiwalu była grupa Acid Drinkers. Impreza odbyła się od 12 do 14 kwietnia 2013 roku w Ostrowskim Centrum Kultury.


Na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury zaprezentowało się 12 finalistów konkursu oraz goście i gwiazda – grupa Acid Drinkers, która w przyszłym roku świętować będzie 25 lecie istnienia.


Największe uznanie jury zdobyła warszawska formacja MAKIJAŻ, która zdobyła pierwszą nagrodę - 1000 złotych i zamówioną 3 - dniową sesją nagraniową. Drugie miejsce w konkursie kapel zdobyła wrocławska formacja "Magnum Force", a na trzecim miejscu uplasował się kaliski zespół "Rockaine", który zdobył też nagrodę publiczności.


Doceniono także ostrowskie formacje Black Moon i Shoe Laces, którzy zdobyli m.in. Nagrodę Specjalną - występ na Festiwalu WetWater w Moryniu.


Występy oceniało jury w składzie: Andrzej Dąbrowski, Lech Bekulard, Jerzy Hippmann, Roman Lechowicz, Jarosław Wardawy oraz Michał Pocheć.


Wszyscy Śpiewamy na Rockowo jest imprezą organizowaną z myślą o młodych muzykach i młodej publiczności. Wykonawcy z całej Polski mają możliwość sprawdzenia swoich możliwości muzycznych i wokalnych na dużej scenie, przed liczną publicznością. Od 2007 roku impreza ma charakter międzynarodowy.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Kultura i rozrywka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę