OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Park Linowy na Piaskach zaprasza od soboty

Park Linowy na Piaskach zaprasza od soboty

redakcja | 17.04.2013

Po zimowej przerwie od najbliższej soboty 20 kwietnia 2013 r. czynny będzie Park Linowy na ostrowskich Piaskach. Na wypoczywających czeka także poszerzona plaża i oferta gastronomiczna. Na Piaskach powstaje także kolejna ścieżka - przeznaczona dla rowerzystów i rolkarzy.


Na Piaskach do dyspozycji są ścieżki pieszo rowerowe, dwa place zabaw, boisko wielofunkcyjne, siłownia na świeżym powietrzu, a także ścieżka edukacyjno - ekologiczna.


- Po aktywnym wypoczynku zapraszamy do Restauracji Plażowej na smaczne domowe jedzenie. Na pięciolecie dla wszystkich korzystających z atrakcji linowych do końca maja drugie przejście z 50% zniżką - zaprasza prezes MZZ Wojciech Białas.


Na zainteresowanych czeka także boisko.


- Piaski to dziś już marka sama w sobie. Bardzo dużo zostało zrobione – od pobudowania systemu studni głębinowych, po stworzenie infrastruktury, zieleń i małą architekturę. Wiele jeszcze przed nami, ale mam nadzieję, że sezon, który właśnie się zaczyna, będzie bezpieczny i pełen wrażeń nie tylko dla wypoczywających tu mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, ale także dla tych, którzy z sąsiednich powiatów przyjeżdżają tu wypocząć – podkreśla Prezydent Jarosław Urbaniak.


Park Linowy na ostrowskich Piaskach rozpoczyna piąty sezon. Na zainteresowanych czekają cztery trasy. Najkrótsza jest trasa zielona dla dzieci, na niej asekuracja została dostosowana dla osób o wzroście nie mniejszym niż 120 cm. Trasa niebieska na średni poziom trudności, oznaczona kolorem czerwonym – trudna. Na trasach napotkać można szereg przeszkód m.in. mosty linowe, kładki, siatki, można wykonać skok indiański, wspiąć się po ruchomych drabinach. Na każdej trasie zaprojektowano zjazd tyrolski, który dostarcza najwięcej adrenaliny.


W 2012r. w ośrodku rekreacyjnym Piaski - Szczygliczka w najcieplejsze dni wypoczywało nawet 20 tysięcy osób. Do tego 5 tysięcy osób skorzystało z atrakcji w Parku Linowym.


W ośrodku na całej plaży, dzięki współpracy z ostrowską firmą Info-Net można korzystać z darmowego internetu.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę