OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
KJS ponownie w Ostrowie
fot. Maciej Rant

KJS ponownie w Ostrowie

Redakcja | 16.04.2013

Impreza dla wszystkich miłośników motoryzacji po raz kolejny odbyła się w Ostrowie. Konkursowa Jazda Samochodem wystartowała w ubiegłą niedzielę, 14 kwietnia już o godzinie 9:30 w Parku Miejskim.


KJS to okazja dla wszystkich kierowców nieposiadających licencji sportów samochodowych do przejażdżki i sprawdzenia swoich umiejętności w prowadzeniu pojazdów. W imprezie mogą wziąć udział samochody dopuszczone do ruchu drogowego z aktualnym badaniem technicznym. Biorąc udział w KJS wystarczy posiadać jedynie kask. Obędzie się natomiast bez innych środków bezpieczeństwa jak specjalistycznych klatek, systemów gaśniczych czy odzieży sportowej. Warto wspomnieć, że kierowcy towarzyszy również pilot, który musi mieć ukończone co najmniej 17 lat.


III KJS "GS Rally" ponownie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a poza próbami sprawnościowymi, które odbywały się choćby na Targowisku przy ulicy Witosa czy Galerii Ostrovia, organizatorzy przygotowali również szereg innych atrakcji, od pokazów driftingu do symulatorów zderzeń.


Zwycięzcą klasyfikacji generalnej okazał się Piotr Szwankowski z pilotem Jakubem Klatą z WRC Pleszew startujący Mitsubishi EVO IX. Drugie miejsce z minimalną stratą czasową stało się udziałem Piotra Kuropki z Automobilklubu Leszczyńskiego (Pilot Marcin Mackowski, Opel Corsa), trzecia lokata przypadła w udziale Szymonowi Marcinowskiemu startującego samochodem Suzuki Swift (pilot Bogusław Kozłowski). Szczegółowe wyniki z podziałem na klasy prezentujemy w grafice.


Wyniki KJS

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę