OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
24-latek miał przy sobie woreczki amfetaminy i marihuany - trafił do aresztu

24-latek miał przy sobie woreczki amfetaminy i marihuany - trafił do aresztu

redakcja | 14.04.2013

Policjanci ostrowskiej komendy, w trakcie nocnego patrolu zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki narkotyczne w postaci amfetaminy i marihuany.


Mężczyzna został zatrzymany minionej nocy na ul. Długiej w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci podczas kontroli znaleźli przy nim puste opakowania po dopalaczach. Za chwilę okazało się, że 24-latek ma przy sobie także woreczki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Przeprowadzone przez policjantów badania testerem potwierdziły, że posiadane substancje to amfetamina i marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.


Dzień wcześniej policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który kierując volkswagenem golfem, znajdował się pod działaniem marihuany. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za kierowanie pod wpływem środka odurzającego grozi mu do 2 lat więzienia.


Podobny los spotkał innego 20-letniego ostrowianina, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Raszkowskiej. Jego zachowanie w trakcie kontroli wzbudziło podejrzenia policjantów, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów. 20-latek był pod działaniem marihuany. Na tym jednak jego kłopoty się nie skończyły. W samochodzie, którym kierował, policjanci znaleźli jeszcze prawie 60 gramów marihuany. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków i za ich posiadanie. Może mu grozić do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę