OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Kudriaszow walczy o angaż w Ostrovii
fot. Jakub Janecki

Kudriaszow walczy o angaż w Ostrovii

Hubert Błaszczyk | 27.03.2012

Andriej Kudriaszow od początku sezonu trenuje z zawodnikami Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia. Rosjanin ma obecnie podpisaną umowę ze Śląskiem Świętochłowice i szuka zespołu, do którego mógłby zostać wypożyczony. Były żużlowiec GTŻ-u Grudziądz na nadmiar ofert jednak nie narzeka, a ostatni sparing z WTS-em Spartą Wrocław pokazał, że tkwią w nim spore możliwości.


Niskie zainteresowanie Kudriaszowem to pokłosie nieudanego sezonu w Grudziądzu, gdzie Rosjanin nie błyszczał. Wyróżnił się w zasadzie tylko w pierwszym i drugim spotkaniu rozgrywanym na własnym torze, później już było tylko gorzej, a pojedynki z Polonią Bydgoszcz i Startem Gniezno Andriej kończył z zerowym dorobkiem. Pewne trudności w znalezieniu pracodawcy sprawia też zmieniony regulamin, na mocy którego na pozycjach młodzieżowców mogą startować tylko polscy zawodnicy.


Pierwsze treningi i sparingi pokazują, że były podopieczny Michała Widery mógłby być w Ostrowie całkiem ciekawym uzupełnieniem składu. Sceptyczniej do całej sprawy podchodzi szkoleniowiec ostrowskiego klub, który ma na uwadze liczebność kadry Ostrovii.


- Proszę podejść do tego spokojnie. Nie chcielibyśmy tworzyć w zespole jakichś niesnasek między zawodnikami. W drużynie musi być pełny spokój. Na razie Andriej z nami trenuje, uczestniczy w sparingach i prezentuje się bardzo przyzwoicie. Ma on nowy silnik, który był w niedziele używany. Nie chciałbym jednak wypowiadać się na temat kontraktowania Kudriaszowa. Może pokaże się z dobrej strony i jakiś klub będzie zainteresowany jego pozyskaniem - tłumaczył po sparingu z zespołem z Wrocławia, Michał Widera.


Rosjanin w piątek weźmie udział w turnieju par, który będzie rozgrywany na owalu Stadionu Miejskiego . Początek zaplanowano na godzinę 17:30, a udział w nim już teraz potwierdzili obok Kudriaszowa Denis Gizatullin, Władimir Borodulin, Adrian Gomólski, Ronnie Jamroży, Marcin Nowak.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę