OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Litex sponsorem tytularnym ostrowskiego żużla
fot. ostrowwlkp.info

Litex sponsorem tytularnym ostrowskiego żużla

Dawid Bilski | 09.04.2013

Firma Litex Promo Sp. z o.o. została we wtorek trzecim sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny żużlowców z Ostrowa.


Ekipa Michała Widery w sezonie 2013 będzie występowała pod nazwą ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia. Może niektórym się taka długa nazwa niepodobać i będzie problem z jej zapamiętaniem, ale jak mówią działacze ostrowskiego klubu jest to mało istotne. Najważniejsze jest to, że znalazły się firmy, dzięki którym ostrowski żużel może nadal funkcjonować.


Kwota jaka wpłynie do klubu z Litexu jest owiana tajemnicą. Ta będzie także zależała od kibiców. Podpisana umowa jest obustronną - klub zobowiązał się promować produkty Litexu z czego będzie miał dodatkowe korzyści. Jednym słowem im Litex sprzeda więcej swoich produktów, tym większa suma trafi do klubu. 


Przedstawiciele firmy Litex w czarnym sporcie widzą swoją szansę na dalszy rozwój. Są znani już poza granicami kraju. Teraz poprzez speedway chcą swoją markę wypromować na rynku ostrowskim i ogólnopolskim. Swoją cegiełkę do podpisanej we wtorek umowy dołożył Jarosław Urbaniak, prezydent Ostrowa, który przekonywał przedstawicieli Litexu do wspierania żużla.


Jeszcze dziś około godziny 14 ostrowski tor będzie weryfikował Włodzimierz Kowalski z Głównej Komisji Sportu Żużlowego. W środę o godzinie 15.30 zawodnicy ostrowskiego klubu mają odbyć trening na torze Stadionu Miejskiego. Zajęcia przewidziano także na czwartek. W piątek natomiast o godzinie 17.00 zaplanowany jest sparing z PGE Marmą Rzeszów. Tego samego dnia ostrowski klub będzie uczestniczył w Targach Motoryzacyjnych w Galerii Ostrovia od godziny 18.00. Zawodnicy pojawią się tam po zakończonych zawodach.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę