OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Zima górą nie tylko nad żużlowcami
Za zieloną murawą tęsknią piłkarze

Zima górą nie tylko nad żużlowcami

Dawid Bilski | 06.04.2013

Pogoda sprawia psikusa nie tylko żużlowcom, ale także i przedstawicielom innych dyscyplin sportu. Opóźnia się w runda wiosenna rozgrywkach piłkarskich, nie startuje liga speedrowera, na poprawę warunków czekają motocrossowcy.


Jeśli chodzi o futbolistów to w ten weekend miała się już odbyć 3 kolejka spotkań rundy wiosennej III ligi. Jednak zimowe warunki zmusiły do jej odwołania. Ciekawie zapowiadający się mecz Ostrovii 1909 z Nielbą Wągrowiec rozegrany zostanie w innym terminie. Nie odbywają się także pojedynki w niższych klasach rozgrywkowych.


Pokryte śniegiem są również tory speedrowerowe. W niedzielę powinny zostać zainaugurowane zmagania o Drużynowe Mistrzostwo Polski. Pierwsza kolejka w tym mecz Lwów Częstochowa z Wirażem Ostrów został odwołany. Polska Federacja Klubów Speedrowerowych jako nowy termin wyznaczyła 5 maja. Miejmy nadzieję, że już zgodnie z planem odbędzie się spotkanie zaplanowane na 21 kwietnia, kiedy w Ostrowie przeciwnikiem podopiecznych Andrzeja Latuska będzie Orzeł Gniezno.


Kłopoty z treningami, a co dopiero z organizacją imprez w Polsce mają także motocrossowcy. Z powodu przedłużającej się zimy odwołane zostały dwie pierwsze rundy Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Nekli (14.04) i Ostrowie (21.04). Na razie nowe daty ich rozegrania nie zostały jeszcze ustalone.

Kategoria: SportSpeedrower
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę