OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Żużlowcy na Targach Motoryzacyjnych
fot. SKI
Michał Szczepaniak

Żużlowcy na Targach Motoryzacyjnych

Hubert Błaszczyk | 02.04.2013

W dniach 12-19 kwietnia w Galerii Ostrovia miejsce mieć będą Targi Motoryzacyjne. Nie zabraknie na nich żużlowych akcentów. W piątek, 12 kwietnia od godziny 18:00 do dyspozycji kibiców będą zawodnicy MDM Polcopper Ostrovia.


Pogoda w ostatnich tygodniach nie rozpieszcza fanów speedway’a, dlatego spotkanie w Galerii Ostrovia może być dla większości kibiców pierwszym kontaktem z zawodnikami w tym sezonie. Pomimo tego, że w kalendarzu mamy kwiecień w Ostrowie Wielkopolskim udało się odbyć zaledwie dwa treningi w godzinach wczesno porannych, na których pojawiło się niewielu fanów żużla.


Przy okazji Targów Motoryzacyjnych włodarze MDM Polcopper Ostrovia przygotowują dla fanów wiele atrakcji. Piątkowe spotkanie będzie również idealną okazją do porozmawiania z ulubieńcami i szansą na zdobycie autografu.


Ponadto prowadzona będzie sprzedaż na spotkanie międzynarodowe pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji, które odbędzie się 1 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ustalono już ceny biletów na ten pojedynek – trybuna główna (50 złotych), normalny (30 złotych), ulgowy (20 złotych). Gwiazdami meczu będą Tomasz Gollob i Jarosław Hampel po stronie polskiej oraz Emil Sajfutdinov i Grigorij Łaguta w rosyjskich barwach. Nie zabraknie również ostrowskich akcentów, bowiem w reprezentacji Polski pojedzie Michał Szczepaniak.
 

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę