OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Mission Impossible?
fot. Wojtek Tarchalski
Krzysztof Martyński

Mission Impossible?

Patryk Pankowiak | 22.03.2013

Wielkie emocje czekają w najbliższą sobotę fanów ostrowskiego szczypiorniaka. Ostrovia, po derbowym starciu, gościć będzie tym razem niesamowicie silny zespół z Opola.


Gwardia, jak na razie radzi sobie na I-ligowych parkietach doskonale. 19 zwycięstw na 20 spotkań mówi samo za siebie. Zespół z Opola w ostatnim pojedynku ograł wręcz rzutem na taśmę Nielbę Węgrowiec 30:29, co pozwoliło im kontynuować serię zwycięstw, która sięgnęła niebotycznej granicy siedemnastu. Najbliżsi rywale Ostrovii, prawie z kompletem punktów, przodują więc w grupie B I-ligowej tabeli.


Klub Piłki Ręcznej z Ostrowa będzie chciał przede wszystkim zrewanżować się lokalnej publiczności za bolesną porażkę w prestiżowych derbach. Czy jest to jednak możliwe? Wszystko zweryfikuje parkiet.


Kluczem do zwycięstwa w sobotnim spotkaniu będzie na pewno skuteczna gra w ataku, odnajdywanie możliwości do skutecznych kontrataków i solidna, szczelna defensywa. Podopieczni Filipa Orleańskiego już wiele razy udowadniali, że są w stanie zagrozić najlepszym, ale bardzo dobre starcia przeplatali z tymi trochę słabszymi. Tym razem wszystko musi funkcjonować w 100. procentach.


Spotkanie pomiędzy Ostrovią Ostrów, a Gwardią Opole odbędzie się już 23 marca o godzinie 18:00, w hali przy ulicy Krotoszyńskiej.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę