OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
15-latek groził matce nożem
fot. archiwum

15-latek groził matce nożem

redakcja | 17.03.2013

Policjanci ostrowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich zatrzymali 15-latka, który grożąc swojej matce, chciał wymusić od niej pieniądze. Jego sprawą zajmie się sędzia rodzinny.


15-latek już od dłuższego czasu sprawiał matce problemy wychowawcze. Zaczęło się od problemów z nauką, w wyniku czego chłopak do dzisiaj nie ukończył jeszcze szkoły podstawowej. Podejrzane towarzystwo kolegów mających już kontakt z prawem spowodowało, że i on dopuszczał się drobnych kradzieży sklepowych. Czarę goryczy przelało w końcu zdarzenie, którego matka nie zamierzała puścić płazem i powiadomiła policję. Chłopak w trakcie sprzeczki z matką zażądał wydania kilkuset złotych. Na dowód, że nie żartuje wziął do ręki nóż i zagroził jego użyciem. Zdecydowana postawa matki sprawiła, że chłopak odstąpił od swoich zamiarów. Jednakże już kilka chwil później wykorzystał nieuwagę matki i skradł z jej portfela 500 złotych.


Policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali 15-latka, który przyznał się do popełnienia czynów karalnych. Teraz jego sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę