OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Co słychać w OKM-ie przed sezonem 2013?
fot. Jan Jędrzejak

Co słychać w OKM-ie przed sezonem 2013?

Dawid Bilski | 15.03.2013

W nieco lepszej sytuacji niż żużlowcy i speedrowerzyści są przedstawiciele innego sportu, w którym startuje się na jednośladach. Mowa o zawodnikach Ostrowskiego Klubu Motocrossowego.


- Mimo iż aura jest bardzo niesprzyjająca to na naszym torze odbyliśmy już jeden trening. Czekamy teraz na to aż śnieg stopnieje, żeby na dobre rozpocząć sezon - informuje Sławomir Śron, prezes ostrowskiego klubu.


Sport motocrossowy w Ostrowie i okolicach staje się co raz popularniejszy. - Z roku na rok zawodników jak i zawodniczek przybywa. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Cieszy nas to, że jest coraz więcej małych dzieci trenujących, nawet w wieku 5-6 lat, które za kilka lat będą mogły już startować i zdobywać punkty dla naszego klubu - mówi działacz OKM-u.


Ostrowski klub w poprzednim roku w rywalizacji Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w klasyfikacji klubowej uplasował się na czwartej pozycji. Teraz apetyty są nie co większe. - Liczę, że tak jak dwa lata wcześniej znajdziemy się chociaż na tym trzecim miejscu, a kto wie może spróbujemy zawalczyć o drugą pozycję - mówi Śron.


Sezon 2013 rozpocznie się 14 kwietnia w Nekli. Tydzień później, czyli 21 kwietnia II runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej zaplanowana została w Ostrowie na torze przy ulicy Osiedlowej. Trwają już przygotowania do tej imprezy. - Mam nadzieję, że wszystko nam wypali i podobnie jak w latach poprzednich wszystko będzie dobrze - zakończył Sławomir Śron. Cały cykl będzie składał się z 11 rund i zakończy 6 paździenika w Mirocinie. Dodajmy, że w ubiegłym roku OKM na własnym torze wywalczył największą liczbę punktów.
 

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę