OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Jarosław Urbaniak docenił sportowe sukcesy
fot. ostrowwlkp.info

Jarosław Urbaniak docenił sportowe sukcesy

Dawid Bilski | 14.03.2013

Synagoga była miejscem czwartkowego spotkania ostrowskiego środowiska sportowego. Włodarz miasta, Jarosław Urbaniak sportowcom, trenerom oraz działaczom gratulował sukcesów odniesionych w 2012 roku.


Nagrodzeni sportowcy:
Bartosz Grabowski (Wiraż Ostrów), Sebastian Zieliński (OKM), Roksana Podlewska (KS Stal), Marcin Kołata (Wiraż), Jakub Puławski (Aeroklub Ostrowski), Tomasz Gołębiowski (Strzelec Gold Team), Piotr Bury (Aeroklub Ostrowski), Radosław Oleksy (Aeroklub Ostrowski), Bogusław Małota (Aeroklub Ostrowski), Tomasz Koźmiński (Strzelec Gold Team), Wojciech Kois (Strzelec Gold Team), Adrian Stróżyński (Strzelec Gold Team), Krzysztof Rosa (Strzelec Gold Team), Adrian Niezgódka (OTSz.), Marcel Ponitka (UKS Kasprowiczanka), Aleksandra Parzeńska (UKS Kasprowiczanka), Joanna Stępniewicz (UKS Kasprowiczanka), Mateusz Chojnacki (UKS Kasprowiczanka), Katarzyna Joks (UKS Basket), Piotr Kupczyk (Wiraż), Piotr Kasperczak (Wiraż), Piotr Wawrzyniak (Wiraż), Szymon Kowalczyk (Wiraż), Artur Rzeszelewski (Wiraż), Ewa Rosiak (KS Stal), Weronika Kowal (KS Stal)


Wyróżnieni sportowcy:
Sandra Śron (OKM), Katarzyna Śron (OKM), Wojciech Biernaczyk (OKM), Konrad Pietrzak (Wiraż), Bartosz Kowalski (Wiraż), Kamil Tuczyński (Wiraż), Adrianna Jędras (OTSz.)


Nagrodzeni trenerzy:
Marek Walczak (KS Stal), Mikołaj Czaja (KS Stal), Paweł Staszak (UKS Szczypiorniak), Adam Grzesiak (OTB Lotka), Krzysztof Cnotliwy (UKS Piątka), Andrzej Latusek (Wiraż), Piotr Twardowski (UKS Olimpijczyk), Paweł Rusek (KPR Ostrovia), Konrad Ewiak (UKS Kasprowiczanka)


Wyróżnieni trenerzy:
Paweł Dudziński (OTSz.), Piotr Konstanciak (Salos), Przemysław Szymczak (Salos), Michał Nowak (Salos), Mariusz Nowak (Salos), Damian Kowalczyk (Salos)


Wyróżnieni działacze:
Andrzej Latusek (Wiraż), Tomas Stodolski (KS Stal), Tadeusz Malarczyk (Aeroklub Ostrowski). Jacek Chmielecki (UKS Kasprowiczanka), Grzegorz Judziński (UKS Basket), Arkadiusz Powierza (Salos), Sławomir Śron (OKM), Henryk Doba (OTSz.), Piotr Maśliński (OTSz.)


Nagrodzone drużyny:
Wiraż Ostrów, KS Stal, UKS Szczypiorniak, UKS Kasprowiczanka, SP 5 Ostrów, Gimnazjum nr 1, UKS Olimpijczyk, UKS Piątka, Gimnazjum nr 4, Salos (siatkówka, futsal, piłka nożna, koszykówka)
 

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę