OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Mistrzostwo w Aerobiku Grupowym dla dziewczyn z 3LO

Mistrzostwo w Aerobiku Grupowym dla dziewczyn z 3LO

redakcja | 06.03.2013

Po raz kolejny dziewczyny z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim wywalczyły Mistrzostwo Powiatu Ostrowskiego w Aerobiku Grupowym.


Mistrzostwa odbyły się 28 lutego 2013r. w III Liceum Ogólnokształcących w Ostrowie Wielkopolskim. W rywalizacji wzięły udział następujące zespoły: I LO – opiekun Katarzyna Nadachowska, II LO – opiekun Elżbieta Frąszczak, III LO – opiekun Grażyna Cieśla, IV LO – opiekun Arleta Janicka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach – opiekun Marcin Nowicki.


Wszystkie zespoły włożyły bardzo dużo pracy w przygotowanie swoich układów. Dziewczęta prezentowały się wspaniale w zaprojektowanych przez siebie strojach i starannie dobranym makijażu. Drużyny startujące w zawodach zaprezentowały wysoki poziom.


Duży problem miała komisja sędziowska w przyznaniu 1. i 2. miejsca, ponieważ zespoły II i III LO w sposób mistrzowski wykonały swoje układy. W efekcie długich obrad sędziowie przyznali po raz kolejny 1. miejsce III LO, 2. miejsce II LO, 3. miejsce I LO, 4. miejsce ZSPCKU Przygodzice, 5. IV LO.


Pierwsze trzy zespoły zaprezentują powiat na zawodach rejonowych 13 marca 2013r. w Kaliszu.


Skład zwycięskiego zespołu III LO: Martyna Perużyńska 3a, Karolina Ratajek 2c, Karolina Trzepacz 2c, Aleksandra Maciejewska 2c, Patrycja Balcerzak 2e, Kinga Danielewicz 1d, Inez Lipka 1d.


- Nasza szkoła od kilku lat jest organizatorem, z ramienia MUKS-u, Mistrzostw Powiatu w aerobiku grupowym. Mam dużą przyjemność w organizowaniu tych zawodów. Moją pasją jest praca z uzdolnionymi tanecznie i ruchowo dziewczętami. Każdy etap przygotowań pochłania wiele energii, ale też daje dużo satysfakcji: wybór układu, muzyki, stroju..., to naprawdę cieszy. A wygrana? Wygrana daje motywację do dalszej pracy. Moim dziewczynom gratuluję sukcesu i zapowiadam kolejne treningi, bo zawody rejonowe tuż, tuż – mówi Grażyna Cieśla, nauczycielka wychowania fizycznego i trenerka zespołu w III LO.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę