OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Kinga Mucha - Ostrowianka z biletem do "You Can Dance"
fot. Biuro Prasowe UM
Kinga Mucha

Kinga Mucha - Ostrowianka z biletem do "You Can Dance"

redakcja | 22.03.2012

- Na castingu postawiłam na luz – powiedziała Kinga Mucha, ostrowianka, która dostała bilet do programu TVN „You Can Dance”. Prezydent Miasta Jarosław Urbaniak podziękował tancerce za to, że o Ostrowie Wielkopolskim znów było głośno. Spotkanie odbyło się we wtorek 20 marca 2012 w Urzędzie Miejskim.


Kinga Mucha ma 25 lat i pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Jej pasją jest taniec, który trenuje już od 11 lat, a od 5 lat jest jego instruktorem.


Ostatni sukces ostrowianki to otrzymanie biletu na warsztaty do Santa Cruz w popularnym programie tanecznym TVN „You Can Dance”. Swoimi wrażeniami z castingu Kinga Mucha podzieliła się z Jarosławem Urbaniakiem Prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego.


- To był mój drugi casting do programu. Pierwszy, który odbył się rok temu, przeżyłam bardzo nerwowo. Podeszłam do tego zbyt emocjonalnie i tak naprawdę zjadły mnie nerwy. Tym razem stwierdziłam, że to jeszcze nie koniec świata, jeśli się nie dostanę. Chciałam się pokazać z jak najlepszej strony i udało się - powiedziała Kinga Mucha.


Jak podkreśla tancerka, atmosferę na castingu do programu budują przede wszystkim ludzie.


- Ekipa na castingu w Gdańsku była ekstra, czuć było pozytywną energię. Każdy z tancerzy, choć się nie znał, wzajemnie się wspierał. Jeśli chodzi o sam występ przed jury, to oni oceniają przede wszystkim całokształt, a nie tylko taniec. Nie wystarczy być dobrym technicznie. Jeśli nie ma w tańcu emocji, to taka osoba się nie przebije. Jury szuka indywidualistów, którzy potrafią wyjść na scenę i nią zawładnąć – wyjaśniła K. Mucha.


Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego pogratulował ostrowiance sukcesu.


- Samo dołączenie do grupy 30 najlepszych tancerzy w skali kraju to już ogromny sukces. A nam rodzi się szansa na nową markę eksportową, z czego się ogromnie cieszę. Widzowie wiedzieli Pani taniec w telewizji, a ja miałem okazję zobaczyć Pani występ na żywo podczas otwarcia szkoły tańca „Lilla House” – powiedział Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


W spotkaniu wzięła udział także Joanna Pawlak, właścicielka szkoły tańca „Lilla House”.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę