OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Centra rozgromiła sparingpartnera

Centra rozgromiła sparingpartnera

Dawid Bilski | 15.02.2013

Aż 7 bramek padło w czwartkowym meczu sparingowym Centry Ostrów z Re-Bud Piast Czekanów. Wszystkie zdobyli piłkarze czwartoligowca.


Podopieczni Marka Wojtasiaka zdecydowanie przewyższali umiejętnościami piłkarzy A-klasowej drużyny na sztucznej murawie. Rywal Centry rzadko przekraczał z piłką własną połowę boiska. Bramki dla zwycięskiego zespołu zdobyli: Tomasz Adamczyk 2, Tomasz Ulichnowski, Szymon Kucharski, Michał Giecz, Damian Michalski, Mariusz Dolny.


W zespole Centry wystąpił Michał Giecz, ostatnio związany z Ostrovią 1909. Bardzo możliwe, że zdecyduje się na ponowne występy w ekipie Wojtasiaka, gdyż nie jest pewny wywalczenia sobie miejsca w trzecioligowej drużynie.


Tymczasem po kolejnej grze kontrolnej są również biało-czerwoni. Ostrovia 1909 zremisowała 1:1 z zespołem Zagłębia Lubin Młoda Ekstraklasa. Bramkę dla trzecioligowca zdobył Daniel Kaczmarek.


Ostrowie zespoły kolejne pojedynki kontrolne czekają w weekend. Centra zagra w sobotę z Astrą Krotoszyn. Ostrovia 1909 w niedzielę ponownie wybierze się do Jarocina - tym razem na mecz z Lechem Poznań Młoda Ekstraklasa.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę